banner80

Murat Yazıcı SGK’ya Başkan Yardımcısı oldu

Çaykaralı hemşerimiz Murat Yazıcı Sosyal Güvenlik Kurumu’nun Başkan Yardımcılığına atandı.

Murat Yazıcı SGK’ya Başkan Yardımcısı oldu
banner71

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkan Yardımcılığına Çaykaralı hemşerimiz Murat Yazıcı atandı.

 

28/05/2014 tarihli resmi gazetede yayımlanan kararname ile Hizmetleri ile Türkiye nüfusunun tamamına hitap eden, Türkiye bütçesinin yaklaşık yarısına hükmeden bir kurumun 2 numaralı koltuğu olan Başkan Yardımcılığı görevi, Çaykaralı olan Murat Yazıcı’ya teslim edildi.

 

Bakan Çelik Trabzonlu bürokratları tercih ediyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bakanlığın ilgili kuruluşu olan Devlet Personel Başkanlığına da Çaykaralı olan Mehmet Ali Kumbuzoğlu’nu, Çalışma Genel Müdürlüğüne de Oflu Ali Kemal Sayın’ı atamıştı.

 

Murat Yazıcı Kimdir?

Çaykaralı olan Yazıcı, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. Başbakanlık Satınalma Memuru, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Şube Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı Şube Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Daire Başkan Vekilliği, Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığı, Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı gibi görevlerde bulundu.

 

Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü Kamu Yönetimi Uzmanlığını “Türkiye’de Kamu İhale Uygulamaları ve Uygulayıcılardan Kaynaklanan Sorunlar tez konusu ile yüksek lisansını tamamlayan Murat Sosyal Güvenlik Kurumu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21