Ahmet Yaşar Hoca efendi son yolculuğuna uğurlandı

Of'un önde gelen alimlerinden Ahmet Yaşar Hoca efendi Ballıca Mahallesi'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Ahmet Yaşar Hoca efendi son yolculuğuna uğurlandı

Önceki gece hayatını kaybeden eden Ahmet Yaşar Hocaefendi Trabzon’da kılınan cenaze namazının ardından Of'ta toprağa verildi.

 

Trabzon İskenderpaşa Camii önünde kılınan cenaze namazının ardından hoca efendinin naaşı tekbirler eşliğinde ve eller üzerinde cenaze aracına taşındı.

 

Konvoy eşliğinde Of’a getirilen cenaze Ballıca Mahallesi'nde toprağa verildi. Cenaze duasını Diyanet İşleri Eski Başkanı ve Gümüşhane Eski Milletvekili Lütfi Doğan yaptı.

 

Cenaze törenine Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Ak Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Diyanet İşleri Eski Başkanı ve Gümüşhane Eski Milletvekili Lütfi Doğan, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Av Şeref Malkoç, çok sayıda hoca efendi ve kalabalık bir topluluk katıldı.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet VURAL İstanbul Bahcelievler Belediyesi
Mehmet VURAL İstanbul Bahcelievler Belediyesi - 6 yıl Önce

Allah rahmet eylesin.Yaşar ailesinin ve tüm sevenlerinin başı sağolsun.Rabbim sabri celil niyaz eylesin.Mekanı cennet olsun.Amin.

YUSUF YAŞAR
YUSUF YAŞAR - 6 yıl Önce

ALLAH RAHMET EYLESİN.MEKANI CENNET OLSUN.AİLESİNE ALLAH SABIRLAR İHSAN ETSİN.

Abdullah AKSOY
Abdullah AKSOY - 6 yıl Önce

Allah rahmet eylesin.Aile afradına ve tüm sevenlerine bol bol sabırlar nasip etsin. Rabbim sabr-i celil niyaz eylesin.Mekanı cennet olsun.Amin.

Mustafa YAŞAR
Mustafa YAŞAR - 6 yıl Önce

Rabbim mekanını cennet eylesin.
"Alimin ölümü, Alemin ölümü gibidir" Hadis-i Şerifini hatırlattı son yolculuğunda...
Ebedi Aleme göç edişi Mahşeri hatırlattı tüm sevenlerine...
Rahmet ve Selamet ile..

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21