banner80

TFF Kararını verdi; “Kararı Hakimler Versin...“

Türkiye Futbol Federasyonu, ŞİKE soruşturmasında kararını veremedi. Topu taca atan TFF kararında Fener'den bahsetmeden isimler üzerinde durdu.

TFF Kararını verdi; “Kararı Hakimler Versin...“
banner71

Şike soruşturması kapsamında bugün karar vermesi beklenen TFF, kararını veremedi.

Delillerin açıklanmasının sakıncalı olduğu kılıfına sığınan TFF, yargılamanın devam ettiğine işaret ederek kararın iddianamenin sonuçlanmasından sonra verileceğini açıkladı.

Başkan Aydınlar tarafından Prompterden okunan açıklaması, kendisi dahil hiçbir futbolseveri ikna edemedi.

Açıklamada Şike soruşturması kapsamında tutuklu bulunan ve adı geçtiği hale tutuklanmayan tüm isimleri okuyan Aydınlar, tüm adı geçenlerin PFDK'ya sevk edildiğini açıkladı.

Açıklamasına soruşturmanın gizlilğine değinen Aydınlar, belgelerin açıklanması halinde 1 yıldan 3 yıla kadar ceza ile yargılanabilme ihtimalinden bahsederek "Etik Kurulu" tarafından yapılan çalışmanın da aslında fuzuli olduğunu açıklamış oldu.

Neticede TFF, Fener hakkında karar verecek cesarette olmadığından topu taca atmayı uygun gördü.

Anlaşılan Aziz Yıldırım ve çetesi günah keçisi ilan edilerek ihale onlara kesilecek ve Fenerbahçe küme düşürülenmeyerek önümüzdeki yıl da Süper Lig'de Süper ŞİKEleriyle şampiyonluğun tek adayı olmayı sürdürecek...

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
MURAT KÜÇÜKİBRAHİMOĞLU
MURAT KÜÇÜKİBRAHİMOĞLU - 10 yıl Önce

Trabzonspor acilen ligden cekilmelidir ne için mücadele verecek ki
bizimkilerdede biraz yürek varsa bu ligden çekilirler...
lig den düsen ADALET oldu tüm türk futboluna hayirli olsun .

cevdet aydın OF
cevdet aydın OF - 10 yıl Önce

tff cok korkuyor fener kümeye düserse aziz yıldırımın kalbi kırılır,tff başkanı aydınlar TÜRKİYEDE olan acıbadem hastanelerin patronu aydınlardır yanı acık acık fenerlıdır bunu bilmeyen yoktur,aydınlar tff başkanı olmadan önce sayın OFLU MEHMET ATALAYA trabzonspor başkanı sayın sadri bey destek verdimi hayır vermedı maalesef vermedı cok üzgünüm cok cok,tff cesaret edemiyor kararina bugunkü konusulanlar cok vahim, TÜRKİYE cok korkuyor fener kümeye düserse TRABZONSPOR şampiyon olacaktır TRABZONSPORUMUZ ne kadar büyük takımdır herkes bizden korkuyor sunu hıc unutmayın KARADENIZ fırtınası hic bir zaman dinmez,sampiyon TRABZONSPOR baska büyük yoktur.saygılar

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21