banner80

Futbolun Ergenekon’u F.Bahçe’dir

Ak Parti Trabzon Milletvekili Oflu hemşerimiz Kemalettin Göktaş, F.Bahçe’nin Futbolun Ergenekonu olduğunu söyledi.

Futbolun Ergenekon’u F.Bahçe’dir
banner71
Şampiyonluğu masa başında kaybeden Trabzonspor yönetimi başarısızlığını transfer gündemleriyle bertaraf etmeye çalışırken şampiyonluğun nasıl kaybedildiğinin ortaya çıkmasına da sessiz kalıyor.
 
Emre “Şaka” yapmış
Ak Parti Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş, F.Bahçe’nin 3 penaltı ve 1 kırmızı kartla 6-0 kazandığı A.Gücü maçı öncesi Emre Belezoğlu’nun A.Gücülü futbolcuları mesajla transfer vaadiyle oynamamaya teşvik ettiğini iddia etmişti.
 
Göktaş’ın bu iddiası doğru çıktı. Emre yaptığı açıklamada “şaka yaptığını” açıkladı.
 
Emre’nin Ankaragücülü futbolcuları maçtan önce arayıp bir anlamda şike teklifi ettiğini Türkiye’ye duyuran Ak Parti Trabzon Milletvekili Kemalettin Göktaş “Türkiye temiz bir lig istiyor” dedi.
 
Yarın Savcılığa gidiyor
Trabzon Ak Parti Milletvekili Kemalettin Göktaş  Fenerbahce-Ankaragücü maçı ile ilgili olarak yarın savcılığa suç duyurusunda bulunacak. Maçtan önce Emre Belezoğlu’nun Ankaragüçlü futbolcuları arayıp, şike teklifi yaptığını Türkiye’nin gündemine ilk çıkartan isim olan Göktaş, şimdi gerçeklerin ortaya çıkması ile haklı mücadelesini yasal zemine taşıyor
 
Fener Ergenekondur
Futbolun Türkiye’deki ergenekonunun Fenerbahçe olduğunu belirten Kemalettin Göktaş, iddialarını ilk ortaya attığında Trabzonspor camiası içinde de kendine destek vermeyenlerin olduğunu belirterek “Ama şimdi gerçekler ortada. Elimde çok daha ilginç bilgiler ve belgeler var onların hepsini yarın savcıya vereceğim..” dedi.
 
Adliye önünde açıklama
Kalabalık bir Trabzonspor taraftarları ile yarın Trabzon Cumhuriyet Savcılığına giderek suç duyurusunda bulunacak olan Kemalettin Göktaş, taraftar bazında müthiş destek gördüğünü belirterek “ Bu işin peşini bırakmayacağım. Sonuna kadar bu işin peşine düşeceğim. Kimse de beni yıldırımaz”dedi..
 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih öztürk
fatih öztürk - 10 yıl Önce

menajer şaka olduğunu söyledi.bugünde kağan söylemezgillerde kendi imzasıyla menajerin gerçekten şaka yaptığının bildirisini yayınlattı.bizi şimdiden küçük düşürdüler.çok fena tuzağa geldik.kulubun yöneticilerine bak hangisinde yönetici vasfı varki.önüne gelen iş adamını yönetici başkan yaparsan millete rezil olursun.bu kulube yakışan isim süleyman varlıbaştır.çok güçlü lobisi vardır.biz Trabzonsporlularıda kimseye ezdirmez.

MURAT VURAL
MURAT VURAL - 10 yıl Önce

BENCE HIC MAHKEMELERDE UGRASMASIN.AK PARTININ CIKARDIGI SIKE YASASININ MAHIYETINI CIKSIN HALKIMIZA ANLATSIN.CUNKU BEN ERGENEKONUN FENERBAHCE KADAR HATA DAHA FAZLA AK PARTININ ICINDE CIRIT ATTIGINI DUSUNUYORUM.AYRICA BASBAKANLIKDAN ISTEMEMEMIZE RAGMEN AK PARTILI SIKECI VEKILLERIN ISIM LISTESINI HALA ALAMADIM.LUTFEN SN GOKTAS BU ISIMLERI BIZLERE VERSIN.KENDISININ IMZASI VARMI BU YASADA ONUDA BELIRTSIN.CUNKU BEN HALKIM.VE BU YASANIN HS BINI MAHKEMEDE DEGIL SANDIKDA SORACAGIM.BEN TRABZONSPORLUYUM.AMA SIKECI DEGILIM.EGER BABAM SIKECI OLSUN TANIMAM.AK PARTILIYIM MA SIKECI AK PARTILI VEKILLERIN IPINI CEKECEGIM.HADI HAYIRLI SECIMLER.SN GOKTAS VEKILIM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21