Trabzon’umuz sanatın, kültürün şehridir

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Kördüğüm” isimli tek perde komedinin primer gösterisinde konuşan Başkan Gümrükçüoğlu, “Trabzon’umuz sanatın, kültürün şehridir” dedi.

Trabzon’umuz sanatın, kültürün şehridir

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Kördüğüm” isimli tek perde komedinin primer gösterisi Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Trabzon’umuz sanatın, kültürün şehridir” dedi.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora ve AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş’ın hazır bulunduğu primer gösterisi yoğun katılımla gerçekleştirildi. Trabzon’a Şehir Tiyatrosu kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Gümrükçüoğlu, “Şehir Tiyatromuz, Trabzon’un Gemisi Enosis isimli oyundan sonra Kördüğüm isimli oyunu da sahnelemeye başlamıştır. Çocuk Tiyatrosu Topluluğumuz da İşte Ahvalimiz isimli oyunla sanatseverlerin karşısına çıkmaktadır. Trabzon’umuza Müzik Akademisi de kazandırdık. Gerçek bir kültür ve sanat şehri olan Trabzon’umuz her alanda olduğu gibi bu alanda da güçlü adımlarla yoluna devam etmektedir. Tüm halkımızı tiyatromuza davet ediyorum” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21