banner80

TAKADEMİ’den Umut ve Yaşam Derneği’ne ziyaret

Trabzon Sivil Toplum Kuruluşları Akademisi (TAKADEMİ) Yönetimi Trabzon Umut ve Yaşam Derneği’ni ziyaret ederek dernek yöneticileriyle bilgi alış verişinde bulundu.

TAKADEMİ’den Umut ve Yaşam Derneği’ne ziyaret
banner71

Trabzon Sivil Toplum Kuruluşları Akademisi (TAKADEMİ) Yönetimi, Trabzon’da faaliyet gösteren Umut ve Yaşam Derneği’ni ziyaret etti.

 

Umut ve Yaşam Derneği’nin Trabzon Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarete TAKDEMİ Başkan Vekili Hüseyin Ayaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Yüksel Yaşar, İzzet Keleş ve Salih Ayaz katıldı.

 

Umut ve Yaşam Derneği Başkanı Dr. Nimet Baki ve Dernek Üyeleri Mümin Aydın, Çiğdem Çelenkoğlu, Elif İrem Kaykusuz ve Nurcan Yazıcı tarafından karşılanan TAKADEMİ Yöneticileri, güzel ev sahipliği için Dernek Yöneticilerine teşekkür ederken Dernek Başkanı Dr. Nimet Baki de nazik ziyaretleri nedeniyle TAKADEMİ yönetimine teşekkür etti.

 

Umut ve Yaşam Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten TAKADEMİ Başkan Vekili Hüseyin Ayaz; “Derneğinizin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Kuruluşunuzdan beri güzel çalışmalara imza attınız. Özellikle saygıdeğer başkanımızın Kanser Tarama Aracı ile başlatmış olduğu ve daha sonra Sağlık Bakanlığının görev olarak atfedildiği gezici kanser tarama hizmeti halkımız tarafından büyük beğeni topladı. Sivil Toplum Kuruluşlarımızın amacı böyle güzel hizmetlerle hem öncü ve örnek olmak hem de halkımıza hizmet etmektir. İnşallah yeni dönemde TAKADEMİ’miz ile birlikte bu güzel ve öncü hizmetleri hayata geçirmeye gayret edeceğiz. Sizleri takdir ediyorum, çalışmalarınızda başarılar diliyorum'' ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21