banner80

Öğretmenlerden Gümrükçüoğlu’na hizmet teşekkürü

Yavuz Selim Anadolu Lisesi öğretmenleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Başkan Gümrükçüoğlu’nu makamında ziyaret ederek eğitime verdiği destekten ötürü teşekkür ettiler.

Öğretmenlerden Gümrükçüoğlu’na hizmet teşekkürü
banner71

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatma Zehra Aydın, Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi Müdürü Mühittin Yücealtay, Resim Öğretmeni Cemil Candaş ve İngilizce Öğretmeni Aslıhan Üçüncü, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

 

Eğitime verdiği destekler için Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür etmek istediklerini belirten  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Aydın; “Eğitime verdiğiniz destekler için teşekkür etmek istedik. Nazik kabulünüz ve desteklerinizden ötürü eğitim camiası adına teşekkür ediyoruz” dedi. Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi Müdürü Yücealtay ise, “Altyapı konusunda sizden çok destek aldık. Öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmenlerimiz adına sizlere teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

ÖĞRETMEN OLMAK İSTERİM

Ziyaretlerinden ötürü öğretmenlere teşekkür eden Başkan Gümrükçüoğlu ise eğitime destek olmak gayretlerine devam edeceklerini kaydetti. İnsan yetiştirmenin en kutsal meslek olduğunu belirten Gümrükçüoğlu, “Hepimiz sizlerin eseriyiz. Öğretmenlerin kıymeti ne unutulabilir, ne karşılığı vardır, ne de ödenebilir. İnsanların çeşitli meslekleri oluyor, tekrar dünyaya gelsem en kutsal hizmet olan insan yetiştirmeyi meslek edinmiş olan öğretmen olmak isterim” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21