Gümrükçüoğlu, H.Tahsin Kırali ilkokulu öğrencilerini ağırladı

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Gümrükçüoğlu, Hasan Tahsin Kirali İlkokulu öğrencileriniEYOF Parkı’nda ağırladı.

Gümrükçüoğlu, H.Tahsin Kırali ilkokulu öğrencilerini ağırladı
banner71

Büyükşehir Belediyesinin öğrencilere yönelik olarak gerçekleştirdiği sosyal projelerin bu seferki konuğu Hasan Tahsin Kirali İlkokulu öğrencileri oldu.

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından öğretmenleri ile birlikte okuldan alınan öğrenciler Trabzon’un tarihi ve turistik mekanlarını gezdi. Başkan Gümrükçüoğlu, gezi programının ardından öğrencileri EYOF (Olimpiyat) Parkında ağırladı.

 

ÖĞRETMENLERİNİZİN DEĞERİNİ BİLİN

Gümrükçüoğlu, burada sohbet etiği öğrencilerden ileri de iyi bir meslek sahibi olabilmeleri için sıkı şekilde çalışmalarını istedi. “Eğlence zamanı eğlenin, ders zamanı sıkı şekilde derslerinize çalışın” diye konuşan Gümrükçüoğlu, “İleride bizim yerimize, öğretmenlerimizin yerine geçeceksiniz. Ülkemizi idare edeceksiniz. Hepimiz öğretmenlerimizin eseriyiz. Ben ilkokul öğretmenimi hiç unutmuyorum. Okula başladığımda öğretmenin Oya Hanım’dı. Halen onu yâd ederim, diğer öğretmenlerimi de unutmam, hayatta olanları mutlaka ziyaret ederim. Öğretmenlerimizin kıymetini kadrini unutmayacağız. Sizden bunu özellikle istiyorum. Birde eğlence zamanı eğlence, ders zamanı ders yapacağız. İleride çok iyi mesleklere sahip olmak için çok çalışacağız” ifadelerini kullandı. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21