Büyükşehir ve ASKF’den başarılı sporcu ve kulüplere ödül

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, bireysel sporlarda Türkiye, Avrupa ve Dünya çapında başarı elde eden sporcular ile bir üst lige yükselmeyi başaran spor kulüplerini ödüllendirdi. VİDEO HABER

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, 2014 yılında bireysel sporlarda Türkiye, Avrupa ve Dünya çapında başarı elde eden 64 ferdi sporcu ile bir üst lige yükselmeyi başaran 7 spor kulübünü gerçekleştirilen törenle ödüllendirdi.

 

Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törende Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu, Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukcu, ASKF Başkanı Cahit Erdem, Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, kulüp temsilcileri, spor taban birlikleri temsilcileri, antrenörler, sporcular ve sporcu aileleri hazır bulundu.

 

ASKF, BAŞKAN GÜMRÜKÇÜOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ

Törenin açılışında katılımcılara seslenen Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Trabzon Şube Başkanı Cahit Erdem, Büyükşehir Belediyesi’nin başarılı sporcu ve kulüpleri ödüllendirmesinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti.

 

Cahit Erdem konuşmasının devamında “Amatör sporlar sadece insanların ruh ve bedelsel gelişimini düzenleyen bir etkinlik değil, aynı zamanda çağımızın en büyük sosyal olaylarından biridir. Büyükşehir Belediyemizin ödül yönetmeliğindeki amaç, sanatta ve sporda başarıyı teşvik etmek, ilimize spor ve sanat vizyonuna yakışır bir gelecek sunmaktır” dedi.

 

Haber –Video: Arif AZAK

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21