banner80

BORDO MAVİ MASA’ya 15 bin 340 başvuru

Trabzon’un Büyükşehir Belediyesine dönüşmesinin ardından vatandaşların çözüm adresi olan Bordo-Mavi Masa’ya toplamda 15 bin 340 başvuru oldu.

BORDO MAVİ MASA’ya 15 bin 340 başvuru
banner71

Trabzon Büyükşehir Belediye Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyetini sürdüren Bordo-Mavi Masa vatandaşların belediye ile ilgili işlemlerini kolaylaştırıyor.

 

2011 yılında kurulan ve hizmetlerini Büyükşehir olduktan sonra da sürdüren Bordo-Mavi Masa’ya,  Mart 2014 ila Ocak 2016 tarihleri arasında 15 bin 340 başvuru oldu.

 

İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı’na 4 bin 915 en çok başvuru olurken, 2 bin 545 başvuru ile Zabıta Daire Başkanlığı ikinci sırayı aldı.    

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Bordo-Mavi Masa uygulamasının vatandaşların belediyedeki işlerini kolaylaştırdığını söyledi.

 

Gümrükçüoğlu; “Bordo-Mavi Masa ile vatandaşlarımız başvuru, istek ve şikayetlerini daha rahat bir şekilde yapabiliyor. Dilekçe ile başvuruları alınan vatandaşların istek, başvuru ve şikayetlerinin sonuçları yapılan işlemlerden sonra bizzat görevli personel tarafından aranarak haber veriliyor. Böylece vatandaşlar belediyede saatlerce beklemekten kurtuluyor. Trabzon halkı her şeyin en iyisine layıktır” ifadelerini kullandı.   

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21