Başkan Gümrükçüoğlu’ndan Kurt ve Taşan’a plaket

Başkan Gümrükçüoğlu, Büyükşehir Belediyesindeki görevlerinden Trabzon Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atanan Ahmet Kurt ile Ankara İŞKUR İl Müdürlüğüne atanan Ahmet Taşan’a hizmetlerinden ötürü plaket takdim ederek teşekkür etti.

Başkan Gümrükçüoğlu’ndan Kurt ve Taşan’a plaket
banner71

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediyesindeki görevlerinden Trabzon Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atanan Ahmet Kurt ile Ankara İŞKUR İl Müdürlüğüne atanan Ahmet Taşan’a hizmetlerinden ötürü plaket takdim ederek teşekkür etti.

 

Sera Gölü Tesislerinde gerçekleştirilen Daire Başkanları İstişare Toplantısında, “Halka hizmet Hakk’a ibadettir” anlayışıyla görevlerini sürdürdüklerini hatırlatan Gümrükçüoğlu, “Her zaman söylediğimiz gibi herkese eşit, objektif, şeffaf hesap verebilir olarak bütün iş ve işlemlerinizde davranmamız temel prensibimizdir. Bunu da en iyi şekilde yürüttüğünüzü görüyoruz. Bu çevrede biz bir aileyiz. Bundan sonra yürüteceğimiz mesailerde de bu titizliği göstereceğinizi biliyoruz” diye konuştu.

 

Toplantıda Büyükşehir Belediyesindeki görevlerinden Trabzon Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atanan Ahmet Kurt ile Ankara İŞKUR İl Müdürlüğüne atanan Ahmet Taşan’a hizmetlerinden ötürü plaket takdim eden Başkan Gümrükçüoğlu, “Sayın Ahmet Kurt da Sayın Ahmet Taşan da bizlerle birlikte gecelerini gündüzlerini katarak görevlerini ifa ettiler. Ahmet Kurt hem İşletme ve İştirakler Dariresi, hem de Bilgi İşlem Dairesini yürüttü. Ahmet Taşan kardeşimde bizim Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğündeki güzel hizmetleri nedeniyle alıp birlikte çalışmak istediğimiz bir arkadaşımızdı. Yine öyledir. Kültür ve Sosyal İşler Dairemizde gayretlerini büyük başarılarla sürdürdü. Biz kendilerinden çok memnunuz, gösterdikleri gayretlere müteşekkiriz. Kurumumuzdan ayrılmamaları onlar dışında, başka kurumların idarecileri tarafından ‘iyi insan aranır’ usulü ile aranıp bulunmalarıyla gerçekleşti. Sayın Ahmet Kurt’un Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne talep ettiler. Bize bu konuda ‘uygun görüşümüz olur’ mu diye geldiler. Bizde eğer toplum için daha iyi olacaksa bizim için bir mahsuru yok dedik. Aynı şekilde Ahmet Taşan kardeşimi de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcımızın Ankara’da, İŞKUR İl Müdürlüğünde kendilerine ihtiyaçları olması münasebetiyle kendisini talep ettiler. O da aynı ahlaki anlayışla birlikte konuyu bize arz ettiler. Bizde ‘her ne kadar Belediyemiz için kayıp olmasına rağmen; ülkemizin, vatanımızın her yeri sizin için hizmet birimidir’ dedik. Uygun görüşlerimizi bildirdik. Ben Sayın Ahmet Kurt ve Sayın Ahmet Taşan’a çok teşekkür ediyorum. Belediye hizmetleri ile birlikte bugüne kadar halka hizmet etmeleri vesilesiyle şükranlarımı sunuyorum ve birer hatıra olarak plaket sunuyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Buradan ayrıldıklarını farz etmeden her zaman yerlerinin yine bir aile ortamında hazır olduğunu, istedikleri an dönebileceklerini de ifade ederek plaketlerini takdim ediyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21