banner80

Başkan Gümrükçüoğlu hemşehrilerine teşekkür etti

Başkanı Gümrükçüoğlu, Başbakan Binali Yıldırım’ın Trabzon’daki halkla buluşmasına yoğun ilgi gösteren hemşehrilerine teşekkür etti.

Başkan Gümrükçüoğlu hemşehrilerine teşekkür etti
banner71

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Başbakan Binali Yıldırım’ın Trabzon’daki halkla buluşmasına yoğun ilgi gösteren hemşehrilerine teşekkür etti.

 

Trabzon’un fahri hemşehrisi olan Başbakan Yıldırım’ın Doğu Karadeniz illeri ve Trabzon şehrine özel önem verdiğini ifade eden Başkan Gümrükçüoğlu; “Sayın Başbakanımız, Başbakan olarak şehrimize ilk ziyaretini gerçekleştirmiştir. Sayın Başbakanımızı en güzel şekilde karşılayan, ülkemizin içinde bulunduğu süreçte devlet-millet birlikteliğini en güzel şekilde ortaya koyan kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Trabzon’un son 14 yılda ciddi şekilde yatırım aldığını vurgulayan Gümrükçüoğlu sözlerini özetle şu şekilde tamamladı:

“Şehrimiz kentsel dönüşümlerle, yol yatırım ve çalışmalarıyla, altyapıdan üst yapıya her türlü belediyecilik faaliyetleriyle ismine layık hale gelmektedir. Bugün itibariyle kentimiz çok sayıda yatırım yürütülmektedir. Tüm bu yatırımların Trabzon’a kazandırılması için her zaman gayret sarf eden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’a şehrimiz adına şükranlarımı sunuyorum.”

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21