Bakan Soylu Pazarkapı esnafıyla kahvaltıda buluştu

İçişleri Bakanı Oflu hemşerimiz Süleyman Soylu Trabzon’da düzenlenen kahvaltı programında Pazarkapı esnafıyla bir araya geldi.

Bakan Soylu Pazarkapı esnafıyla kahvaltıda buluştu
banner71

16 Nisan’da yapılan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halkoylaması sürecindeki yoğun temposunun ardından Bakan Soylu yeniden Trabzon’da.

 

İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından düzenlenecek Turizm Sezonu açılış etkinliklerine katılmak üzere Trabzon’a gelen Bakan Soylu esnafla kahvaltı programında buluştu.

 

Trabzon Pazarıkapı'da kadınlar hali esnafıyla bir araya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, esnaf ile birlikte kahvaltı yaptı.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Ak Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ile Muhammet Balta, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi'nin de hazır bulunduğu kahvaltıda Bakan Soylu'ya esnaf sorunlarını da anlattı.

 

Bakan Soylu'ya "Burada kentsel dönüşümle dükkanlarımız elimizden gidecek. Bize öncelik verilsin. Yeni yapılacak 55 dükkanda hakkımız var" diyerek istekte bulundular. Bakan Soylu da Başkan Gümrükçüoğlu ile esnafı dinleyerek neler yapılması gerektiği konusunda görüş alış verişi yaptılar.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 4 yıl Önce

NİCE KAVALTILARA HELALI HOŞ OLSUN.SAYIN BAKANIM TÜRKİYE SENİNLE GURUR DUYUYOR.MAŞALLAH.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21