Bakan Bayraktar Darbe Nöbetinde Trabzonla buluştu

17 – 25 Aralık kumpasında görevinden ayrılmak zorunda kalan Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, Trabzon Meydan parkındaki Darbe Nöbetinde Trabzon halkıyla buluştu.

Bakan Bayraktar Darbe Nöbetinde Trabzonla buluştu
banner71

15 Temmuz’da yapılan Darbe Girişiminin ardından sokaklara dökülen vatandaşlar tüm ülke genelinde darbe nöbetlerine devam ediyor.

 

Darbe girişiminin öncesinde FETÖ ve Paralel Yapı tarafından 17 – 25 Aralık’ta yapılan kumpasta görevinden ayrılmak zorunda kalan Çevre ve Şehircilik Eski Bakanımız Oflu Hemşerimiz Erdoğan Bayraktar da Trabzon’da düzenlenen darbe nöbetine katılarak Trabzon halkına seslendi.

 

REVİ’YE TEŞEKKÜR ETTİ

Program öncesinde Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Bakan Bayraktar, kendisi için İadeyi itibarının geri verilmesi gerektiği yönünde çağrı yapan İl Başkanı Haydar Revi’ye teşekkür etti.

 

İl Başkanı Revi ve partililerle birlikte alan inen Bakan Bayraktar, törende bir de konuşma yaptı.

 

Trabzon halkının yoğun ilgi ve alakası ile karşılaşan Bayraktar, ilgi karşısında duygulandı ve gözleri yaşardı. Meydan Parkta vatandaşlarla kucaklaşan Bayraktar, platforma çıktı ve konuşmasını yaptı.

 

Kendisinin kaleme aldığı konuşmayı halka paylaşan Bayraktar; “Tarafıma iadeyi itibar yapılması ile çeşitli açıklamalar oldu. Bunlara hiç gerek yok. Trabzonlu bana çoktan iadeyi itibarımı verdi. Trabzonlu bana sahip çıktı. Trabzonlu beni kucakladı. Benim bu aşamadan sonra hiçbir talebim yok. İadeyi itibarım Trabzonlu hemşerilerim tarafından bana verildi. Başka hiçbir şey istemiyorum. Trabzonluların sıcak ilgisi, sevgisi yakınlığı her gün her saat beni arayıp halimi hatırımı sormaları benim için en büyük armağan en büyük gururdur. Allah Trabzonlulardan hemşerilerimden razı olsun. Benim için en büyük iadeyi itibar bu akşam gösterdiğiniz sahiplenme duygusudur” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21