Ahi Evren Cami ve otopark inşaatı tamamlandı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yanında yapılan cami ve otopark inşaatı tamamlandı.

Ahi Evren Cami ve otopark inşaatı tamamlandı

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar ilçesinin Soğuksu Mahallesi’nde, Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yanında yapımına başladıkları cami ve otopark inşaatını tamamladıklarını ifade etti.

 

Cami ve otoparkı önümüzdeki günlerde hizmete açacaklarını ifade eden Gümrükçüoğlu, “Halkımıza vermiş olduğumuz bir sözümüzü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Böylece bölgenin önemli iki eksikliğini gidermiş olduk” diye konuştu.

 

Başkan Gümrükçüoğlu, “Soğuksu Mahallesi’ne kazandırdığımız cami ve otopark ile bu güzide mahallemizin ve bölgemize hizmet veren hastanemizin iki önemli ihtiyacını karşılanmış olacağız. 600 kişilik caminin yanı sıra, camiinin altında bölgeye otopark da kazandırmış olduk. İnşaat ve tefrişat çalışmalarımız tamamlanmıştır. Camimiz şuan ibadete hazır durumdadır. Otoparkımızda tamamlanmıştır. Bölgede kısa sürede tamamlanacak olan çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Kısa sürede cami ve otoparkımızı hizmete açacağız. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21