Oktay Saral adaylığını Of Havadis’e yorumladı

Ak Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Oktay Saral, Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar’ın sorularını yanıtladı.

18 Nisan 1999 tarihinde yapılan Yerel seçimlerde Of Belediye Başkanlığına seçilen Oktay Saral, 12 yıl başkanlık yaptığı belediyeye 10 Mart 2011’de Milletvekili adayı olabilmek için veda etti.
 
Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Ak Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Oktay Saral’a istifasını, milletvekilliği adaylığını ve Of Belediyesinin bundan sonrasını sordu.
 
İşte Oktay Saral’ın açıklamaları;
 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
alemdar
alemdar - 11 yıl Önce

sayın başkan 12 yıl boyunca napmıştır rutun belediye işlerinin dışında bir sahil projesi yapmakla her seyin bittiginı düşünmek biraz bencillik olmaz mı ... dogal gaz gelmiş diycekler şimdi kendisine bir soralım buna kim ön ayak oldu konu kendisine ilk geldiginde sayın başkan olaya nasıl bakmiştir acaba. bunu gecelim 12 yıl boyunca napılmıştır of belediyesine ayıt ne kadar mülk varsa satılmıştır sonucta ne var ortada koskacaman bir hiççççç. sorarım sahilde ki otel insaatları kac yıl daha bu şekilde duracaktır kendi döneminde başlanmasına ragmen sayın başkan bıraktı ama hala enkazlar ortada duruyo bunla beraber sahilden gelip gecenler ofa baktıklarında cok iç acıcı bir manzara görüyorlardır eminim ama birde şehir tarafınd offff offf bunların işıgında dönüp bakacak olursak sayın başkanın 12 yılı sadece beyanat ve gösterişten ibarettir ... ve acık acık buradan belirtmek isterim ki 2002 den beri oy verdig partimmi asla bırakmayı düşümmüyorum ama bu durum karsısındada ne yapacamı bilemiyoru

irfan Balekoglu
irfan Balekoglu - 11 yıl Önce

hicbir zaman Of u düsünmeyen ,sadece kendi kariyerini düsünen oktay saral Ofun basina gelmis gecmis en büyük talihsizliktir.

İbrahim TURAN
İbrahim TURAN - 7 yıl Önce

Oktay Bey 1 Dönem İstanbul Milletvekilliği yaptı. Peki yöremize katkısı oldu mu? Bende hayır. Şimdi Trabzon dan aday olmak istiyor. Tamam da mecliste tartışmalardan başka bir şeyini hatırlamıyorum. Hani bir söz var. " Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır." Gerçekten bir şeyler yapabileceğine inanıyorsa, halkına hizmet etmeyi düşünüyorsa ( AKP ye oy vermeyenlerde dahil ) aday olsun. Yoksa sırf kariyer için mecliste koltuk meşgul etmeye gerek yok. Saygılar...

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21