banner80

Ofspor transfere doymuyor

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Ofspor, transfer ettiği oyuncularla kadrosunu da güçlendirmeye devam ediyor.

Ofspor transfere doymuyor
banner71
HABERİN GALERİSİ
Ofspor Transfere doymuyor

Ofspor Transfere doymuyor

1 Eylül Pazar günü oynayacağı Erbaaspor maçı ile lige merhaba diyecek olan Ofspor, transfer çalışmalarını da sürdürüyor.

 

Yeni sezon öncesi kadrosundaki çok sayıda oyuncu ile yollarını ayıran Ofspor, yeni transferlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

 

Ofspor; Çaykur Rizespor A.Ş. takımından Ufuk Boncukçu, İstanbul A.Ş. takımından Sabit Hakan Yılmaz, Hendekspor’dan Sercan Subaşı, Beşitaş A.Ş.’den Ertuğrul Arıcan, 1922 Konyaspor’dan Kürşat Çil, Düzcespor’dan Talha Aydemir ve Yeni Çorum A.Ş. takımından Barış Çiçek ile sözleşme imzaladı.

 

Çaykur Rizespor A.Ş. takımından transfer edilen 1997 doğumlu Sol bek Ufuk Boncukçu 3 yıllık anlaşmaya imza atarken İstanbulspor A.Ş. takımından transfer edilen 1997 doğumlu Kanat oyuncusu Sabit Hakan Yılmaz ise 1 yıllık kiralık anlaşma sağlandı.

 

Hendekspor’dan transfer edilen 1999 doğumlu Sercan Subaşı, Beşiktaş A.Ş.’ den transfer edilen 2002 doğumlu Ertuğrul Arıcan ve 1922 Konyaspor’dan transfer edilen 1998 doğumlu Kürşat Çil ile 3’er yıllık sözleşme imzalanırken Düzcespor’dan transfer edilen 1997 doğumlu Talha Aydemir ve Yeni Çorum A.Ş.’den transfer dilen 1991 doğumlu Barış Çiçek ile 1’er yıllık sözleşme imzalandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21