Ofspor, geleceğini konuşamadı

Ofspor’un geleceğiyle ilgili bilgi alış verişinin yapılmasının planlandığı toplantıya ilginin az olması Başkan Olcay Saral ve yöneticileri üzdü.

Ofspor yönetimi tarafından düzenlenen ve Ofspor’un geleceğiyle ilgili bilgi alış verişinin yapılmasının planlandığı toplantıya ilginin az olması Başkan Olcay Saral ve yöneticileri üzdü.

 

Of Sahil Tesisleri Oğuzhan Restoran’da çay sohbeti şeklinde düzenlenen toplantıya Ofspor Başkanı Olcay Saral, Onursal Başkan Rahmi Sarıalioğlu, Yöneticiler Yunus Hacıahmetooğlu, Mustafa Şen, Muzaffer Hacımurtazaoğlu, Ayhan Ulusoy, Murat Sarı, Adem Çelik ve Hüseyin Kadıoğlu, Genel Yayın Yönetmenimiz ve Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar, MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Emin Hacıkerimoğlu ve az sayıda taraftar katıldı.

 

Ofspor’un mali durumu, başarısı, Oflu işadamlarının, eski başkanların, yöneticilerin ve Ofluların takıma ilgisizliğinin konuşulduğu toplantıda Başkan Olcay Saral, takımın durumu ve yaşanan süreçle ilgili bilgiler verdi.

 

Toplantıdan istedikleri sonucu alamadıklarını ifade eden Başkan Saral; “Of halkı beni bir kez daha yanıltmadı. Hayal kırıklığına uğramadık. Çünkü bu sonucu bekliyordum. Katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ben de burada yönetici olmak istiyorum, ya da ben de Ofspor’a şu katkıyı sağlayabilirim diyen arkadaşlarımızın gelmesini bekliyordum. Bu olmadı. Önümğzdeki günlerde yeniden toplanmayı planlıyoruz. Eskiden yöneticilik yapmış arkadaşlarımızı da bu toplantıya davet edeceğiz. Onları yeniden bu işin içine çekebiliriz. Bu şekilde Ofspor’a yeni ve güçlü bir yönetim oluşturabiliriz diye düşünüyorum. ” diye konuştu.

 

Onursal Başkan Rahmi Sarıalioğlu ise yaptığı açıklamada; “Herkes elini taşın altına sokması lazım. Bu takım 7’den 70’e Ofluların takımıdır. Başkanımıza, yöneticilerimize, teknik heyete ve futbolcu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Önemeli bir başarı elde ettiler. İnşallah bu başarıyı daha da yukarılara taşıma için mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21