Of İlçe Stadında hazırlıklar son aşamada

Of İrfanlı sahilinde yapımı tamamlanan Of İlçe Stadı’nın maç oynanmaya hazır hale getirilmesi için son çalışmalar tamamlanıyor.

Of İlçe Stadında hazırlıklar son aşamada
banner71

Yeni Of Devlet Hastanesi’nin yerinde yapılması için yıkılan Of İlçe Stadı, Of İrfanlı Mahallesi sahil dolgu alanında inşa edildi. Kaba inşaatı tamamlanan stadın maç oynanmaya hazır hale getirilmesi için son çalışmalar yapılıyor.

 

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, İlçe Müdürü Özcan Demirel ve Ofspor Başkanı Olcay Saral stadyumda incelemelerde bulundu.

 

Çevre düzenlemesi devam eden stadın ikinci yarı maçlarına yetiştirilmesi için çalıştıklarını belirten Kaymakam Fırat; “Yapımı tamamlanan Of İlçe Stadyumumuzda, Ofspor'umuzun ikinci yarı müsabakalarını oynayabilmesi için son hazırlıkları yerinde inceledik. Çevre düzenlemelerinin tamamlanmasıyla inşallah kısa sürede stadımızın açılışını yapacağız” ifadelerini kullandı.

 

Of’a önemli bir eser kazandırdıklarını belirten Başkan Sarıalioğlu; “Of'umuza kazandırdığımız, Of İlçe Stadyumu ve Spor Kompleksi projesinin son durum çalışmalarını inceleyerek istişarelerde bulunma fırsatı bulduk. İlçemizin ileriye dönük gelişmesi için bizler yeni projelerle vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Gençliğimize uzun yıllar hizmet edecek bu önemli eserin Oflu hemşehrilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını şimdiden diliyor, şanlı ve şampiyon Ofspor'umuza 2.Lig yolunda başarılar diliyorum. Şampiyon Ofspor herşeyin en iyisine, en güzeline layıktır” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21