banner80

Ercan Saral’dan Of Havadis okurlarına mesaj var;

Ofspor Kulübü Başkanı Ercan Saral, Of Havadis’e yaptığı özel açıklamada taraftarlara ve Of halkına önemli mesajlar verdi.

Ercan Saral’dan Of Havadis okurlarına mesaj var;
banner71
Son haftaların formda ekibi Ofspor’un Başkanı Ercan Saral, Of Havadis okurları için önemli mesajlar verdi.
 
Yönetim olarak kısıtlı imkanlarla mücadele ettiklerini belirten Ercan Saral, tüm Of Halkından ve Ofspor taraftarından destek beklediklerini belirterek “bire tane Of var, bir tane Ofspor var” dedi.
 
İşte Başkan Ercan Saral’ın açıklaması; 
“Öncelikle herkese selamlar. Burada bizlere çok eleştiriler yaptınız. Haklı olanlar oldu, haksız olanlar oldu. Bunlar geride kaldı. En azından bundan sonraki süreçte herkes bu takıma sahip çıkmalı. Elbette herkes gibi bizim de çok hatalarımız oldu. Bundan sonra da elbette olacaktır. Ama biz sadece kulüp için bir şeyler yapmaya çalıştık. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettik. Ben kulüp başkanı olarak Ofspor’un başarılı olmasını istemez miyim? Herkes gibi biz de bu takımın Bank Asya’ya çıkmasını arzu ediyoruz. Ama maalesef hem taraftar olarak hem de maddi olarak destek bulamıyoruz. Bu belki de bizden de kaynaklanıyor olabilir. Üç-dört yönetici arkadaşımızla kendi finansmanımızla idare ediyoruz ve ancak bu kadar oluyor. Ama yine de bütün imkanlarımızı kullanıp en azından Play Off oynamak istiyoruz. Bu nedenle istemeyerek de olsa yaptığımız hatalardan dolayı yönetimim adına özür diliyor. Tüm Of halkına ve Ofspor taraftarına saygılar sunuyorum. Bir tane Of var ve bir tane Ofspor var. Unutmamanız dileğiyle.”     

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih öztürk
fatih öztürk - 10 yıl Önce

sayın başkanım.geçtiğimiz 1 sene içindeki yaptığınız onca transfer yanlışı ve üzerine yaptığınız gereksiz hoca değişiklikleriyle ofsporumuzun 1 senesi heba oldu.kırgındım.sitemkar mesajlarım oldu size karşı.lütfen eskisi gibi kemik kadro oluşturun.mevzu illa şampiyon olmak değil.hedefimizin ne olduğu önemlidir.her sene hangi hedefle yola çıktığımız belli değil.lütfen kaleye ve forvete güçlü adamlar alın.en azından bu seneyi buraya kadar gelmişken ayağımıza gelen play off şansını geri çevirmeyelim.başarılar.

f.c.
f.c. - 10 yıl Önce

sayın başkan of ufak bir yer. herkez herkezi çok iyi tanıyor. demek istediğim şudur, bazı burnundan kıl aldırmayan yöneticileriniz ve etrafınızda dolaşan bazı insanlar var. onlardan ne zaman siz ve ofspor arınırsa o zaman of halkıda maçlara ilgi gösterir. yoksa 3-4 maç aldık diye değişen bir şeyin olduğunu sakın düşünmeyin. ofbelde iken bizler g.haneye maça gittik stad da masur kaldık ve o kendini bilmez kalitesiz g.haneliler bizlere koca koca taşlar attılar. bizler bu kulubün dünündede vardık. gercek ofsporlulara ve ofspordan reklam yapmadan bir yerlere gelmeye çalışmayan herkeze saygılar.

oflu ahmet
oflu ahmet - 10 yıl Önce

Yıllardır ofsporu takip ederim. herşey değişiyor ama yönetim değişmiyor. sonuçtada sonuç değişmiyor. nasıl olacak bu iş anlamadım gitti. bu başarısızlığın nedenini bilmeyen varmı acaba ofta. Akçaabat sebatspor bile süper ligde maç oynamış. Koskoca ofspot bankasyaya gidemedi. bari bu sene gitseydide seneye Fenerbahçeyi ofta şamarlasaydık. O hayalimiz bile gerçekleşmez bi daha. Bence artık tamamen yeni yönetim ve yeni teknik kadroya ihtiyaç var. hocayı hariç tutuyorum bu işten.

ercan saral
ercan saral - 10 yıl Önce

arkadaşlar ne olursa olsun bu ofspor ne benim nede yöneticilerin bizler bırakacaz sizler veya başkaları alıp devam edecek.ben zaten yoruldum,yöneticilerde yoruldu bu nedenle ofspora veya yöneticilere kızmanıza gerek yok.bizlerde faydalı olabilmek için mücadele ediyoruz.benim ne işim var reklamla falan,beni tanıyan insanlar buna ihtiyacım olmadığını bilir.tek amacımız var ofsporu bank asyaya çıkarabilmek başka hiç bir derdim yok.böyle bir derdim olsaydı iki kez trabzonspor yöneticiliği teklif edildi kabul etmedim,benim için her zaman ofspor daha önemli oldu,emin olun yöneticilerimde aynı dert içerisinde oldu.tabiki her yöneticiyi sevmek zorunda değilsiniz veya beni sevmek benimsemek zorunda değilsiniz ama ortak bir değerimiz var oda ofspor kulübü ve ofspor sevgisi.artık herkes gelsin şu kulübü hakkettiği yere getirelim taraftarsız şampiyonluğun ve bank asyanın hiç bir değeri olmaz. ofspor bütün oflularındır bunu kimse untmasın ama zarar vermek isteyenede müsade etmiyeceğimi bütün herkes

ercan saral
ercan saral - 10 yıl Önce

Altı sene hizmetimiz var bu kulübe buda göz ardı edilemez.bu altı sene içerisinde ofspor 2.lige çıkmış ve dört senedir ikinci ligde il takımlarıyla mücadele etmiş ve bu ligde kalmıştır.bu başarı değilmidir,ben her şeye ragmen bütün yöneticilerime çok tşkr ediyorum.bu kulübe başkan adayı çıkmıştırda benmi çıkmasın dedim,birileri buna talip olduda benmi engelledim.bizim yaptığımız neydi biliyomusunuz arkadaşlar, ofspor sahipsiz kalmasın,bazı yönetici arkadaşlarımız şu an aramızda olmayan yöneticilerden bahsediyorum, bırakalım kulüp kayyuma kalsın.ben buna müsade etmedim bu kulüp bu durumlara kalmasın diye rezillik olmasın diye.yakışırmıydı ofsporun kayyuma kalması.işte biz buna müsade etmedik ve dimdik ayakta durup bu kulübü sahipsiz bırakmadık.belkide hatamız buydu herkese saygılar.sizin taktirinize bırakıyor ve ofspora sahip çıkmanızı istiyorum.her şey gönlünüzce olsun.oflulara yakışan hep zirvedir

ismail sarıalioğlu
ismail sarıalioğlu - 10 yıl Önce

gün oldu eleştirdik gün oldu yerin dibine soktuk ama acımasızca eleştiren arkadaşlar bakın çorum ,tokat,diyarbakır, kocaeli ,bak yerlerde sürünüyor bir arkadaşımız sebat bile süper ligde oynamış diyor sebat nerde şimdi ...amatöre düşüyor.yöneticilik kolay değil olumlu eleştirilerimizi hep yapalım ama korkarım böyle giderse idareci bulamayacağız. sonuçta başka OFSPORUMUZ yok. desteğe devam....

NOT: ben birazda taraftarın eleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum hani taraftar nerde 100 kişiye oynuyor bu takım işler kötü gidince içindeki kinleri döken taraftarımız bari şimdi işler yoluna girmişken gelip destek versene yok öyle geç klavyenin beşına at tut bitti böyle taraftarlık herkes elini taşın altına koymalı.......

f.c.
f.c. - 10 yıl Önce

Sayın başkan eğer siz ofspor’un parasını bilerek harman yiyip savurduysanız size hakkımızı helal etmiyoruz. Eğer öyle bir şey yapmamışsanız, size ve bazı yöneticilere lafımız yok. Ama yine söylüyorum Ofspor’u kendi emellerine kullanan yöneticiler oldu. Bizlerde Of’da yaşıyoruz, uzatmadan size örnek vereyim, bir ara park paralarını Ofspor alıyordu ve bazı yöneticiler kendi araba(larını) ve yakınlarınınkini bu iş den bedavaya muaf ediyordu bunu sizde biliyorsunuz.

f.c.
f.c. - 10 yıl Önce

Bunları gören Of halkı direk önce size kızıyordu ve sonra maçlara gitmiyordu. Bu sadece bir tane taraftar için maçlara gelmeme nedeniydi. Bu tür burnundan kıl aldırmayan kendilerini çaşıda bir şey sanan kişilerden Ofspor ne zaman arınırsa o zaman Of halkı maçlara ilgi duyar. Eskiden Ofspor 3.ligdeyken ve kümeye oynarken stat nerdeyse her maçta doluydu. Şimdi neden 2.ligdesinde kimse maç izlemeye gelmiyor ve puan tablosun dada çok iyi yerde olduğumuz halde. Tabiî ki de elinizde sihirli değnek yok bu saatden sonra ama durum budur. Bunu aslında sizde çok iyi biliyorsunuz.


SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21