banner80

Zafer Fen, YGS'de Of'un gururu oldu

Of Zafer Fen Dershanesi öğrencisi Vildan Türkel ile Hasan Bayraktar Of birincisi oldular.

Zafer Fen, YGS'de Of'un gururu oldu
banner71
YGS’de Of birinciliklerini Zafer Fen Dersanesi öğrencileri elde etti.
 
YGS1, YGS2, YGS3, YGS5 ve YGS6 puan türlerinde dershane öğrencisi Vildan Türkel, birinci olurken YGS4'de ise Hasan Bayraktar birinci oldu.
 
YGS sonuçlarına göre Vildan Türkel, YGS1’de 455.303, YGS2’de 454.243, YGS3’de 429.214, YGS5’de 447.178 ve YGS6’da 456.516 puan alarak 5 dalda Of birincisi oldu.

YGS4’de ise yine dershane öğrencisi Hasan Bayraktar aldığı 429,901 puan ile dalında Of birincisi oldu.
 
YGS de dereceye giren Öğrenciler başarının altında düzenli çalışmanın yattığına dikkat çektiler.

Of Zafer Fen Dershaneleri Genel Müdürü Talha Karabacak ise yaptığı açıklamada, Of'ta kurulduğu günden beri ilçenin eğitim çıtasını başarıyla yükseltmenin bir kez daha gururunu yaşadıklarını ifade etti.
 
Başarıda emeği geçen aile, okul ve dershane öğretmenlerini kutlayan Karabacak, "Çoğu öğrenci için YGS üniversiteye girişin birinci aşamasını oluşturuyor. İyi bir çalışmayla ikinci aşama olan LYS’den alınacak güzel bir sonuç öğrencileri üniversiteye taşıyabilir. Dolayısıyla hiçbir şey bitmedi. Asıl şimdi çalışma zamanıdır. Şimdiden öğrencilere LYS’de başarılar dileriz" ifadelerini kullandı.
 
YGS tüm puan türlerinde ilçe birincisi olan öğrencilere Dershane Müdürü Talha Karabacak, Rehber Öğretmen Adem Süren tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdulbaki ÖZTEMEL
Abdulbaki ÖZTEMEL - 9 yıl Önce

açıldığı günden bu yana ilçemiz ve bölgemizde eğitimin kalitesinin yükselmesinde önemli başarılara imza atan zaferfen dersanesi öğretmen, öğrenci ve idarecilerini tebrik eder başarılarını devamını dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21