Yılın en temiz sınıfında kutlama

Of İmam Hatip Ortaokulu’nun en temiz sınıfı seçilen 5 F sınıfının öğrencileri, Okul Müdürü ve öğretmenleriyle pastalı kutlama yaptılar.

Yılın en temiz sınıfında kutlama

Of İmam Hatip Ortaokulu’da düzenlenen uygulama kapsamında yılın en temiz sınıfı seçilen 5 F sınıfının öğrencileri ödüllerini aldılar.

 

Okul yönetimi tarafından sezon başında uygulamaya konan ayın en temiz sınıfı yarışmasında sezon boyu birinciliği kimseye bırakmayan 5 F sınıfına okul yönetimi tarafından yaş pasta ikram edildi.

 

Okul Müdürü Şevket Bulut, Sınıf Öğretmeni ve diğer öğretmenlerin de katıldığı törende pastayı sınıf öğretmenleriyle birlikte kesen öğrenciler pasta ve içecekler için Okul Yönetimine teşekkür ettiler.

 

Sezon boyunca “En Temiz Sınıf” yarışmasında birinciliği kimseye kaptırmayan 5 F sınıfı öğrencilerini kutlayan Müdür Bulut; “Bu tür aktivitelerin eğitimin yanında öğrencilerin sosyal gelişimine ve çevre duyarlılığına da önemli bir katkı sunuyor. Bu tür etkinliklere devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ö.f.ç
ö.f.ç - 6 yıl Önce

Temennimiz bu temizliğin sadece bir sınıfta kalmaması,okulda,evde,sokağa taşınmasıdır.Her şey ailede başlar okulda biter bu şuurla hareket etmek lazım.artık temizlik en önemli üzerinde tüm kuruluşların durması gereken bir konu..israr etmek lazımmmmm

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21