Yangın paniği bu kez Site Sokak’ta

Of’ta peş peşe meydana gelen yangınlar kış mevsimine yeni girdiğimiz şu günlerde vatandaşların daha dikkatli ve tedbirli olmaları gerektiğini işaret ediyor.

Yangın paniği bu kez Site Sokak’ta
Hafta başında Of Devlet Hastanesi arkasında yaşanan yangın paniğini haberleştirmiştik. Yangın paniği bu kez Site Sokak’ta yaşandı. Ard arda yaşanan bu yangınlar, vatandaşların daha dikkatli olması gerektiğini vurguluyor.
 
Sulaklı Mahallesi Site Sokak Yeşil Vadi Sitesinin 7. katında Kemal Yıldız’a ait olduğu öğrenilen evde yangın çıktı.
 
Evin boş olması nedeniyle geç fark edilen yangın, evden çıkan dumanların sayesinde fark edildi. Yangının 7.katta meydana gelmesi nedeniyle İtfaiyenin dışardan müdahale edemediği yangına kapının kırılmasıyla müdahale edildi.

Kireçli Köyü nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenilen Kemal Yıldız’a ait evde büyük çapta maddi hasar meydana gelirken ev kullanılamaz hale geldi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail sarıalioğlu
ismail sarıalioğlu - 10 yıl Önce

yangın günü müthiş poyraz vardı mütemadiyen baca temizliği zamanında yapılamamıştı kullanılmayan ev olmasına rağmen rüzgarında etkisiyle baca tıkacı düştü malesef bacaya bağlı olan başka bir bir dairenin külleride evin içine düşüp alev aldı şimdi burdan sesleniyorum lütfen tüm bina sahipleri bina yöneticileri soba bacalarınızı her yıl an az 2 kere temizletin bakın bu işin pardonu yok ucunda allah göstermesin can ve mal kaybı var ihmale gelmez.... saygılarımla....

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21