banner80

Yakup Türköz Okulu’nda veli kaynaşması

Cumder üyesi bayanlar, Yakup Türköz Özel Eğitim Okulunda öğrenim gören öğrencilerle çay ve pasta partisinde buluştular.

Yakup Türköz Okulu’nda veli kaynaşması
banner71

Cumapazarı’nda eğitim veren Yakup Türköz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Okulu, eğitim öğretimin yanında sosyal faaliyetlere de devam ediyor.

 

Yapmış olduğu farklı çalışmalarla adından sıkça bahsettiren okul en son veli çevre bütünleşmesini sağladı. Cumder üyesi kadınlar, evlerinde hazırladıkları pasta, börek, tatlı vb. ürenleri okula getirerek öğrenci ve velilere ikram ettiler.

 

Okul Müdürü Mustafa Akyıldız yapılan etkinlik için; “Okulumuzda eğitim gören öğrenci velilerinin neler yaşadığını bölgemizdeki ailelerin tanımalarını, onların çektiği sıkıntıyı anlama fikrini Cumder üyesi bayanlara açtık. Onlar da sağ olsunlar evlerinde hazırladıkları ürünlerle okulumuzda düzenlediğimiz kahvaltıya katıldılar. Böylece okulumuzdaki öğrenci velileri ile buluşup konuşma dertleşme imkânı buldular. Hem aileler hem de Cumder üyesi kadınlar tanışma ve dayanışma diyebileceğimiz bu kahvaltıdan mutlu ayrıldılar. Okulu ve okulumuzun velilerinin yaşadıkları sıkıntıları daha yakından öğrenmiş oldular. Böyle samimi ve katılımı yüksek bir kahvaltıdan dolayı Cumder üyesi kadınlara ve öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21