banner80

Vali Kızılcık’tan basına kahvaltı

Vali Kızılcık, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Trabzon’daki basın çalışanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Vali Kızılcık’tan basına kahvaltı
banner71
Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Trabzon’daki basın çalışanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
 
Zorlu Grand Otelde verilen kahvaltıda basın çalışanları ile bir araya gelen Vali Kızılcık, kahvaltının ardından yaptığı konuşmada 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarını tebrik etti.
 
Toplantıya Of Havadis adına Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Mustafa Yaşar da davetli olarak katıldı.
 
Basın mensuplarının demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından olduğunu kaydeden Vali Kızılcık, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor, daha güzel yarınlara vesile olmasını diliyorum. İdarenin yapmış olduğu faaliyetleri topluma tarafsızca yansıtmaktasınız. İfade ve düşünce özgürlüğünün gelişmesine önemli katkılar sağlıyorsunuz. Demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarından olduğunuzu özellikle ifade etmek istiyorum. Yönetim anlamında karanlık dönemlere baktığınızda ifade ve düşünce özgürlüğünün karartıldığını kısıtlandığını görmekteyiz. Bu saydığım özgürlüklerde gelişme yaşandığında idare ve toplumda da aynı gelişmenin olduğunu görmekteyiz. Devletimiz basın özgürlüğünün korunması ve gelişmesi için çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki, basın her zaman taraf olmadan vatandaşa bilgi sunmaktadır. Demokrasimiz ancak böyle gelişmektedir” diye konuştu.
 
Kahvaltının ardından Vali Kızılcık’a teşekkür eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, “İlçelerde görev yapan basın çalışanları adına sizlere teşekkür ediyoruz. İlçelerde görev yapan basın çalışanları bu tür organizasyonlarda genelde hatırlanmıyor. Ama siz davetinizle bizleri onurlandırdınız.” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21