Ulusoy Lisesinden Öğretmenlerine Vefa

Of Hacı Mehmet Bahattin Endüstri Meslek Lisesi Okul Yönetimi, okula yeni gelen ve başka okula tayinleri çıkan öğretmenler için bir gece düzenledi.

 Ulusoy Lisesinden Öğretmenlerine Vefa
banner71
Of’un en köklü eğitim kurumlarından biri olan Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yeni eğitim-öğretim sezonunda başka okula tayinleri çıkan ve okula yeni gelen öğretmenler için yemek organize etti.

 

Çamburnu Hancıoğlu Dinlenme Tesislerinde düzenlenen yemeğe Okul Müdürü İbrahim Danışmaz, Okul Yönetimi ve öğretmenle katıldı.

 

Yemekte konuşan Müdür Danışmaz; “Aramızdan ayrılan öğretmenlerimiz okulumuza çok fedakarane hizmetler verdiler. Sizleri gönülden kutluyorum. Sizlerle çalıştığım için kendimi mutlu hissediyorum. Gittiğiniz yerlerde sizlere üstün başarılar diliyorum. Yeni gelen öğretmen arkadaşlarımız hoş geldiniz. Yenilenen kadromuzla yeni başarılara imza atacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

 

Okuldan ayrılan öğretmenler adına konuşan Yakup Karali; “Bizim için böyle bir gecenin tertip edilmesi bizi çok duygulandırdı. Sizleri asla unutmayacağız. Gönlümüzün bir parçası hep burada olacak” ifadelerini kullandı.

 

Program sonunda Okul Müdürü Danışmaz, okullarından ayrılan öğretmenlere hizmetlerinden dolayı plaket takdim etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21