Türk Yıldızları Of semalarını şenlendirecek

Of Belediyesi tarafından düzenlenecek olan şölende Türk Yıldızları 27 Eylül Perşembe günü Of sahilinde gösteri uçuşu yapacak.

Türk Yıldızları Of semalarını şenlendirecek
banner71

Türk Silahlı Kuvvetleri’ni tanıtmak, Türk Hava Kuvvetleri’nin disiplin ve etkinliğinin anlatılmasına katkıda bulunmak, Türk halkının silahlı kuvvetlere olan güven duygusunu pekiştirmek ve gençlerin havacılığa olan sevgisini artırmak amacıyla kurulan, yurt içinde ve yurt dışında yaptıkları olağanüstü gösterileriyle izleyenleri büyüleyen Türk Yıldızları, Of Semalarını şenlendirecek.

 

Of Belediyesi tarafından düzenlenecek olan etkinlikte Türk Yıldızları 27 Eylül Perşembe günü Of sahilinde gösteri uçuşu yapacak.


Saat 16.00’da gerçekleştirilecek olan etkinlikte Türk Yıldızları’nın gösteri uçuşunun yanı sıra yöresel sanatçılardan Cemal Berber ve grubu bir konser verecek. Halk müziği ve Karadeniz ezgilerinden oluşacak olan programda ayrıca Trabzon Ortahisar Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinden oluşan koro da sahne alacak.


Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, herkesi Of’taki büyük şölene beklediklerini belirterek "Of Belediyemizin ev sahipliğinde 27 Eylül Perşembe günü saat 16.00’da Of Sahil Alanı’nda muhteşem bir gösteriye imza atmaya hazırlanıyoruz. Programa çevre il ve ilçelerden herkesini ve tüm Of halkını davet ediyorum. Böyle etkinlikleri her yıl yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21