banner80

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Of TSO’yu ziyaret etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisacıklıoğlu, OF Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

banner71

TOBB’un 60.kuruluş yılı kapsamında Türkiye genelindeki Ticaret ve Sanayi Odalarını ziyaret eden Başkan Hisarcıklıoğlu, Of Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.
 
Karadeniz turuna çıkan Hisarcıklıoğlu, Hopa’dan başlayan ziyaretlerine OF TSO ziyareti ile devam etti.
 
Rize’de yapılan Toplantının ardından Of’a gelen Hisarcıklıoğlu, Of’ta oda yönetimi ve Oflu iş adamlarıyla bir araya geldi.
 
Ticaret ve Sanayi Odasının en yaşlı üyesi olan Ballıca Belediyesi Eski Başkanı Hasan Çakır ile de sohbet eden Hisarcıklıoğlu, Çakır’ın esprilerine gülmekten kendini alamadı. Dede Başkan olarak tanınan Çakır’ın 34 numaralı eski oda kayıt belgesini göstererek TOBB’a ilk kuruluşunda üye olduğunu söylemesi karşısında Başkan Hisarcıklıoğlu şaşkınlığını gizleyemeyerek Başkan Çakır’a teşekkür etti.
 
OF TSO Başkanı Erdal Saral’ın açılış ve selamlama konuşmasının ardından TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu da kıs abir konuşma yaptı.
 
Konuşmasında ticarette yaşadıklarını anlatırken ticarette her şeyi iki Oflunun öğrendiğini söyledi. Of Ticaret ve Sanayii Odasının kuruluşunda yaşadıklarını da espirili bir şekilde anlatan Hisarcıklıoğlu, katılımcılara teşekkür etti.
 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 9 yıl Önce

İLÇE DIŞINDA BULUNMAM NEDENİYLE AÇILIŞA KATILAMADIM BAŞTA SAYIN HISARÇIKLIOĞLUNA VE KURULUŞUNDA ÇOK BÜYÜK FEDAKARLIKLAR YAPAN SAYIN ERDAL SARAL İLE ŞAHSINDA TÜM ÜYELERİNE ÖMÜR BOYU SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21