banner80

Terzioğlu’nun konukları Balta ve Arat

Ak Parti Siyaset Akademisi Programının bu haftaki konukları Bakan Yardımcısı Muhammet Balta ile Sıra Dışı Yazar Melih Arat oldu.

Terzioğlu’nun konukları Balta ve Arat
banner71
Ak Parti Of İlçe Başkan Adayı Hakan Terzioğlu’nun Ak Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı ve Ar-Ge Başkanlığı döneminde koordinatörlüğünde başlatılan Siyaset Akademisi programları devam ediyor.
 
Terzioğlu’nun bu haftaki konukları Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta ile Sıra Dışı Yazar ve Girişim Uzmanı Melih Arat oldu.
 
Hamamizade Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa katılan Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, siyasetle uğraşmanın çok önemli bir görev olduğunu vurgulayarak, “Özellikle gençler ve kadınlarımızın siyasette aktif olarak yer almaları lazım. Bu ve bunun gibi toplantılar birer fırsattır. Siyasetle uğraşmak zor bir zanaattır. Aslına bakılırsa hayatta yaşamak bile bir siyasettir. Bir işletmeniz var ve orada yöneticilik yapıyorsanız buda bir siyasettir. İşinizde başarılı olursanız siyasette de başarılı olursunuz. Siyaset fedakarlık ve gönül işidir. Örneğimiz Başbakanımızdır. Hayatını ülkesine feda etmiştir” dedi.
 
Balta’nın konuşmasının ardından Sıra Dışı Yazar ve Girişim Uzmanı Melih Arat, katılımcıları Sıra Dışı ve Başarılı hikaye örnekleri ile bilgilendirdi.
 
Bakan Yardımcısı Balta ve Arat, siyaset akademisi koordinatörü Hakan Terzioğlu ve ekibine teşekkür ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
erol vural
erol vural - 10 yıl Önce

kağıt üzerinde ankaradan trabzona ordanda ofa inme indiğinizi anladık adayım...fakat taban dahada aşşağıda haberin olsun.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21