TDF Trabzon’u iftarda buluşturdu

Trabzon Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen iftar yemeği, Trabzonlu Dernek Başkanlarını, sanatçıları, siyasetçileri, iş adamlarını ve gazetecileri aynı sofrada bir araya getirdi.

TDF Trabzon’u iftarda buluşturdu
banner71

Trabzon Dernekler Federasyonu (TDF) tarafından üç senedir ramazan ayının 2.cumasında düzenlenen iftar programı Zeytinburnu Sur restoran bahçesinde yapıldı.

 

Yemekte konuşan Federasyon Başkanı Mustafa Demir davetlerine icabet eden tüm konuklara teşekkür etti. Kısa bir süre önce kardeşini ve TDF Başkan Vekilini ebediyete uğurlayan Başkan Demir yaptığı konuşmada; “Ölümlü dünyada bir birimizi kırmayalım. Geçen sene verdiğimiz iftarda TDF Başkan Vekilimiz de aramızdaydı. Ama bir süre önce hakka kavuşarak bugün aramızda yok. Bizim de seneye çıkacağımızın garantisi yok. Birbirimizi kırmayalım ve üzmeyelim” ifadelerini kullandı.

 

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay ise yaptığı selamlama konuşmasında, Trabzon Dernekler  Federasyonu’nun üç yıldır burada üyeleri ile iftarda bir araya gelmesinin çok önemli olduğunu vurguladı. Atalay, birlik ve beraberlikten kuvvet doğacağını, TDF’nin de Trabzon ile alakalı kurulan 180 derneği tek çatı altında buluşturmasının büyük bir hizmet olduğunu ifade etti. Atalay; “İftara katılıp federasyonun gücüne güç katan bütün misafirlere saygı ve sevgilerimi sunarım” dedi.

 

Trabzonspor Kulüp Başkanı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu da yaptığı konuşmada güzel organizasyonları nedeniyle TDF yetkililerine teşekkür etti. Dernek Yöneticilerinin transferler hakkında konuşmasını istediği Hacıosmanoğlu, “burası yeri değil” diyerek sportif çalışmalara girmemeye özen gösterdi.

 

Katılımcıların yaptığı kısa selamlama konuşmalarının ardından yapılan dua ile program sona erdi.

 

Haber-Foto: Sadullah Dervişoğlu

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21