Tandoğan’ın 2.mutluluğu

Kısa bir süre önce oğlunu evlendiren Trabzon İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Oflu hemşerimiz Nurettin Tandoğan şimdi de kızının mutluluğunu yaşadı.

Tandoğan’ın 2.mutluluğu
Ekim ayında oğlu Dr. Yasin Tandoğan’ın evlilik mutluluğunu yaşayan Trabzon İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Oflu hemşerimiz Nurettin Tandoğan, kızı Münevver’in de evlilik mutluluğunu yaşadı.
 
Mimar olan Münevver Tandoğan, Ankara’da aynı kurumda çalıştığı Makine Mühendisi Mehmet Ünlü ile dünya evine girdi. Trabzon Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezinde düzenlenen nikah töreninde çok sayıda seveni Tandoğan ailesini yalnız bırakmadı.
 
Trabzon Belediye Başkan Vekili Seyfullah Kınalı’nın kıydığı nikahın şahitliklerini İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kul, Of kaymakamı Tuncay Sonel ve Of Belediye Başkanı Murat Saral yaptı.
 
Genç çiftin düğünü ise Ankara’da yapıldı. İller Bankası Sosyal Tesislerinde yapılan düğüne Tandoğan ve Ünlü ailesinin yanı sıra Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, Trabzon eski milletvekillerinden Kemalettin Göktaş, Mehmet Çakıroğlu, Kemal Cevher, Trabzonlu bürokratlar ve işadamları katıldı.
 
Of Havadis ailesi olarak Tandoğan ve Ünlü ailelerinin mutluluğunu paylaştılar, genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dursun SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Dursun SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 10 yıl Önce

Genç çiftlere ömür boyu sağlık ve mutluluklar diler sevgi ve saygılar sunarım.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21