Solaklı Fen Lisesinden hoş geldiniz kahvaltısı

Solaklı Fen Lisesi’nde bu yıl eğitime başlayan 9.sınıf öğrencilerinin velileri kahvaltıda Müdür Kabahasanoğlu ve okul idaresi ile bir araya geldi.

Solaklı Fen Lisesinden hoş geldiniz kahvaltısı
banner71

Açıldığı günden itibaren kendini yenileyen ve başarıya odaklanan Solaklı Fen Lisesi okullarına bu yıl başlayan velilerini kahvaltıda buluşturdu.

Başarı için okul, öğrenci, veli ilişkilerine ayrı bir önem veren okul idaresi 9. sınıf velileriyle okulun pansiyonundaki yemekhanesinde kahvaltıda buluştu.

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da kahvaltıya katılarak velilerin heyecanına ortak oldu.

 

Velilere katılımları nedeniyle teşekkür eden Müdür Kabahasanoğlu her zaman okulun ve öğrencilerin yanında olduğunu belirterek velileri hassasiyetleri ve ilgileri nedeniyle tebrik etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Kabahasanoğlu kahvaltıda yaptığı konuşmada, “ Öncelikli olarak okul idaremizi bu güzel davranışı nedeniyle kutluyorum.  Sizleri de bizlere güvenip çocuklarınızı Solaklı Fen Lisemize verdiğiniz için tebrik ediyorum. İnşallah dört yıl sonra iyi ki çocuklarımızı Solaklı Fen Lisesine verdik diyeceksiniz. Çünkü biz burada öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmesi için geceli gündüzlü çalışan idealist, fedakâr idareci ve öğretmenlerle çalışıyoruz. Öğrencilerimizin hem akademik hem de iyi insan olarak; vatanına, milletine, devletine ve maneviyatına sahip olarak yetiştirmenin gayretini taşıyoruz. Bu amaç için okul, öğrenci, veli üçlü sacayağını olmazsa olmaz olarak görüyoruz. Tekrar bizi tercih ettiğiniz için sizleri tebrik ediyor, tüm öğretmen ve öğrencilerimize kazasız, belasız başarılı bir eğitim, öğretim yılı diliyorum.” dedi.

 

Okul Müdürü Osman Hamzaçebi de velilere bir hoş geldin konuşması yaptı. Kahvaltıdan sonra veliler çocuklarının kaldıkları pansiyonu ve eğitim, öğretim gördükleri birimleri gezerek okuldan mutlu bir şekilde ayrıldılar. Kahvaltıya¸ İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Okul Müdürü Osman Hamzaçebi, Müdür Yardımcıları, öğretmen ve 9. Sınıf velileri katıldı. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21