Şentürk ve Yaşar’dan Gümüşhane belediyelerine ziyaret

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, DKBB Genel Sekreteri Mehmet Şentürk ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Metin Şahin ile birlikte Gümüşhane Kelkit, Şiran, Ünlüpınar ve Yeşilbük Belediyelerini ziyaret ettiler.

Şentürk ve Yaşar’dan Gümüşhane belediyelerine ziyaret

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği’nin üye belediyelere ziyaretleri sürüyor.

Ziyaretler kapsamında Genel Sekreter Mehmet Şentürk ve Trabzon Büyükşehir Belediyesi Yomra Meclis Üyesi Metin Şahin ve Birlik Medya Danışmanı olan Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar Gümüşhane’nin Kelkit, Şiran, Ünlüpınar ve Yeşilbük Belediye Başkanlarına konuk oldu. 

 

Ziyaret programına Ünlüpınar Belediye Başkanı Aziz Nas ile başlayan Şentürk ve beraberindekiler, Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, Yeşilbük Belediye Başkanı Ziya Yılmaz ve Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Birliğin amaç ve faaliyetleri kapsamında ziyaretlerini sürdürdüklerini belirten DKBB Genel Sekreteri Mehmet Şentürk; “Bu tarz ziyaretleri önemsiyoruz. Gerek seminerlerde, gerek toplantılarımızda siz değerli başkanlarımızla buluşuyoruz ancak yoğunluk içerisinde sohbet edebilme imkanı bulamıyoruz. Bugün burada sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyduk. Çalışmalarınız hakkında bilgiler aldık, birliğimizin faaliyetleri hakkında sizlere bilgilere verebilme fırsatı yakaladık. Belediyelerimizin kurumsal kapasiteleri ile nitelikli personel sayısının artması için eğitim faaliyetlerine çok önem veriyoruz. Üreten, paylaşan, doğru bilgilerle beslenen bireyler yetiştirmek mecburiyetindeyiz. Bunu da Belediyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerek eğitimlerle, gerek sosyal ve kültürel çalışmalarla yapıyoruz. İnşallah sizlerin destekleriyle bu çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaretlerden mutluluk duyan başkanlar, Şentürk ve beraberindekilere teşekkür ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21