Selim Yavuz Sandıkçı Sakarya’da göreve başladı

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Oflu hemşerimiz Selim Yavuz Sandıkçı, görevine başladı.

Selim Yavuz Sandıkçı Sakarya’da göreve başladı
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Trabzon İl Milli Eğitim Eski Müdürü Oflu hemşerimiz Selim Yavuz Sandıkçı, Sakarya’daki görevine başladı.
 
Sandıkçı ilk ziyaretini Vali Mustafa Büyük’e yaptı. Bu ziyaretin ardından, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne geçen Selim Yavuz Sandıkçı’yı, milli eğitim yöneticileri çiçekle karşıladılar.
 
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ndeki ilk gününde, eğitim denetmenleri başkanı M.Emin Taşkın, müdür yardımcıları Emin Başar, İrfan Sarık, Mehmet Gevher, şube müdürleri Alaettin Dişli, Hamdi Ünal, Zafer Levent Soyhan ve Şükrü Yıldız’la bir araya gelen Sandıkçı, yaptığı konuşmada “Sakarya’da 7 yıldır görev yapan ve büyük gayretler gösteren Milli Eğitim Müdürü Murat Yazıcı beye teşekkür ediyorum. Yapılan ve yapılacak olan bütün çalışmaların ana hedefi, çocuklarımızın eğitim kalitesinin arttırılmasıdır. 2011-2012 eğitim öğretim yılının ikinci yarısında başta öğrencilerimiz olmak üzere, yönetici ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum. Her zaman yanlarında olacağımızı vurgulamak istiyorum.” dedi.
 
Selim Yavuz Sandıkçı kimdir?
1960 yılında Of Bölümlü Beldesi'nde doğdu. Bölümlü İlkokulu ve Taşhan Ortaokulunu bitirdikten sonra Çorum Öğretmen Lisesinden 1976 yılında mezun oldu. Trabzon Fatih Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümünü 1979 yılında bitirdi. Matematik öğretmenliği görevine 06.11.1979 tarihinde Erzurum ili Tekman Lisesinde başladı. 03.11.1983 tarihinden itibaren değişik okullarda okul müdürü olarak görev yaptı. Değişik illerde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ve İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. 26.03.2003 tarihinden 01.02.2012 tarihine kadar Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüttü. 3 Şubat 2012 tarihinden itibaren Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Haber-Foto: Yaşar Çakır

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 9 yıl Önce

DEĞERLİ MESAİ ARKADAŞIM YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLER. SEVGİ VE SAYGILAR SUNARIM.

ALİ GÜMRÜKÇÜ
ALİ GÜMRÜKÇÜ - 9 yıl Önce

SN HOCAMA SAĞLIKLI ÖMÜR; YENİ GÖRVİNDE BAŞARILAR DİLER;SAYGILARIMI SUNARIM.

İhsan Saral
İhsan Saral - 9 yıl Önce

Sayın müdürüme bu yeni görevinde başarılar dilerim..

Mehmet ÇAKIR     OF-Bölümlü-Büyük Cami Mah.
Mehmet ÇAKIR OF-Bölümlü-Büyük Cami Mah. - 9 yıl Önce

Değerli Hocam Yeni Görevinizde Başarılar Dilerim ALLAH Muvaffak Etsin ,Vatana Millete Hayırlı Olsun.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21