Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu’ndan kermes

Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen kermeste velilerin evlerinde hazırladıkları yiyecek ve içecekler davetlilerin beğenisine sunuldu.

Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu’ndan kermes
banner71

Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu Okul Aile Birliği, okulun bazı ihtiyaçlarını karşılanması amacıyla kermes düzenledi. Kermeste aile birliği üyeler ve veliler evde hazırladıkları el işi çeşitli yiyecek ve içecekleri vatandaşların hizmetine sundular.

 

Kermes’in açılış kurdelesini Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çapoğlu ve Şevki Saral ile Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu birlikte kestiler.

 

Okul Aile Birliği tarafından organize edilen kermesin her türlü organizasyon işleri kurul üyeleri tarafından yürütüldü. Kaymakam Eyüp Fırat kermesin hayırlı olmasını dileyerek Okul Aile Birliğini ve emeği geçenleri tebrik etti.

 

Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından Sulaklı Mahallesindeki kurulan pazaryerinde açılan kermese Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çapoğlu ve Şevki Saral, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu Müdürü Yaşar Osmanoğlu, Of Halk Kütüphanesi Müdürü Ferhan Özdemir, Okul Aile Birliği Başkanı Osman İşçi, kurul üyeleri, öğretmen ve veliler katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21