Seçim zamanı değil geçim zamanı da esnaf ziyaretindeyiz

Yeniden Refah Partisi Of İlçe Başkanı Hüseyin Bereket Ayaz her fırsatta esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiklerin belirterek “Elhamdülillah çok yüksek teveccüh görüyoruz” dedi.

Seçim zamanı değil geçim zamanı da esnaf ziyaretindeyiz

Yeniden Refah Partisi Of İlçe Başkanı Hüseyin Bereket Ayaz yaptığı açıklamada; “Her fırsatta hasbihal ettiğimiz esnaf ve vatandaşlarımızdan Elhamdülillah bugün de çok yüksek teveccüh gördük. Yeniden Refah Partisinden geldiğimizi söyler söylemez Erbakan Hocamızı bize anlatmaları bizi duygulandırdığı gibi heyecanımıza ayrı bir heyecan katıyor” dedi.

Birçok noktada çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Ayaz; “Yapmış olduğumuz hasbihalde Milli Görüşe duyulan saygı bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Zaten Of'umuz önceden beri Milli Görüşün kalesi olması hasebi ile esnaf ve vatandaşlarımızla aramızdaki gönül bağımızı güçlendiriyoruz. Bizler YENİDEN REFAH PARTİSİ olarak Önce Ahlak ve maneviyat diyerek bütün insanlığın refahı için çalıştığımız gibi; Kuvvetin menfaatin ve imtiyazın hak sahibi sayılmasına karşı duran bir anlayış istisnasız yedi milyar insan için adaletin refahın insan haklarının huzur ve barışın izzet onur ve saygınlığın sağlanacağı bir sistem bir düzenin kurulması niyetiyle hakkı üstün tutan nefis terbiyesi ve maneviyatçılık parolasıyla iyinin güzelin doğrunun faydalının ve adaletinin hakim olması hedefiyle siyaseti bir ibadet olarak gören anlayışla revan olduğumuz bu yolda makam ve mevki kişisel ikbal için değil, bütün mazlumların ezilenlerin ve gariplerin kurtuluşu için çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Gösterilen ilgi ve teveccühe teşekkür eden Başkan Ayaz; “Yapmış olduğumuz çalışma esnasında bize gösterilen ilgi alakadan ötürü şahsım ve teşkilatım adına Oflu hemşehrilerime en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Sefer bizden Zafer ALLAH'tandır. ALLAH zülcelal hazretleri niyetimizi kabul etsin inşallah” dedi.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2021, 18:13

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21