Sarıalioğlu’ndan Teşekkür mesajı

Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Of Belediye Başkanlığına seçilen Ak Parti Adayı Salim Salih Sarıalioğlu, sosyal medyada yayınladığı mesajında “Of’ta kardeşlik kazanmıştır” dedi.

Sarıalioğlu’ndan Teşekkür mesajı
banner71

Of Belediye Başkanlığına seçilen Ak Parti Adayı Salim Salih Sarıalioğlu, başkanlığa seçilmesinin ardından ilk mesajını sosyal paylaşım sitesinde yayınladı.

 

Of’ta kimsenin kimseye kırılmadığı gayet itidalli bir seçim yaşandığını belirten Sarıalioğlu, Siyasi Parti İlçe Başkanlarına ve Belediye Başkan adaylarına Teşekkür etti.

 

İşte Sarıalioğlu’nun mesajı;

Bu seçimlerin gerçek galibi yüce milletimiz olmuştur. Allah C.C bu milletin her zaman yardımcısı olmuştur. Bu aziz millet bu seçimlerde de her zamanki sağduyusunu göstermiş ve dik duruşuyla Başbakanına sahip çıkmıştır. Bu vesile ile İlçemizdeki seçimlerde de kardeşlik kazanmış ve hiç kimsenin kimseye kırılmadığı gayet itidalli davranış sergileyen tüm partililere, diğer siyasi parti ilçe başkanlarına ve belediye başkan adayı kardeşim ve ağabeylerime partim ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Ayrıca bu kutlu yolda bizi yalnız bırakmayan tüm OF halkına şükranlarımı arz ediyorum. Çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan ilçe teşkilatımızın tüm mensuplarına ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları, sandık kurulları, belediye meclis üyesi arkadaşlarım, değerli bakanlarımız, değerli milletvekillerimiz hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah bundan böyle daha güzel hizmetlere birlikte imza atmak ve bu aziz millete hizmetkar olmak dilek ve temennilerimle hepinizi Allah'a emanet ediyorum. Allah C.C hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Teşekkürler Türkiye, Teşekkürler Trabzon, Teşekkürler OF.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLER AİLECE ÖMÜR BOYU SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM.

A.Y
A.Y - 7 yıl Önce

İlk olarak 1874 yılında Sarıalizade Ömer Lütfü Bey'le başlayan gelenek, 2014 yılında da değişmedi. Aynı aileden Of’ta bugüne kadar 13 isim belediye başkanı olurken, 14. isim ise AK Partili Salim Salih Sarıalioğlu oldu. Of’ta geçtiğimiz yerel seçimlerde yine aynı aileden AK Partili Oktay Saral, 3. kez belediye başkanı seçilmiş ancak milletvekilliği seçimlerinde belediye başkanlığında istifa edince yerine Murat Saral belediye başkanlığına getirilmişti. AK Parti son seçimde Murat Saral yerine yine aynı sülaleden bu kez Salim Salih Sarıalioğlu’nu aday göstermişti. Seçimi 12 bin oyla ve yüzde 52 oy oranı ile önde tamamlayan Sarıalioğlu, Of seçmeninin gösterdiği teveccühe teşekkür etti.
BU TABLO SİZE BİR ŞEY ANLATIYORMU EYY OFLİLAR

Yaşar ÇAKIR
Yaşar ÇAKIR - 7 yıl Önce

Tebrik ediyor,Başarılar diliyorum.Of halkına hayırlı ve uğurlu olsun.

mehmet  VURAL
mehmet VURAL - 7 yıl Önce

Bende tebrik ederim.Of'umuza hayırlı olsun.Başarılı çalışmalar dilerim.

Sadullah SULUKAN
Sadullah SULUKAN - 7 yıl Önce

30 MART 2014 PAZAR GÜNÜ YAPILAN MAHALLI İDARELER SECİMLERİNDE YARIŞAN TÜM ADAYLARI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARALARINDA HİÇ BİR KIRICI LAF SÖYLEMEDEN OFUMUZA YAKIŞIR BİR SEÇİM OLMUŞ SECİLEN BAŞKAN TÜM İLÇEMİZİN BAŞKANI OLDUĞU İNACIYLA GÖREVİNDE ÜSTÜN BAŞPARILAR KAZANMASINI HER ZAMAN KAZANAN OFUMUZ OLACAKTIR EN DERİN SAYGI VE SEVGİLERİMLE

Hayati ŞENOCAK
Hayati ŞENOCAK - 7 yıl Önce

Allah yar ve yardımcın olsun.Büyük ustanın büyük başkanı.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21