Samsung Of Bayii Ofluların hizmetinde

Beyaz Eşya ve Elektronik devlerinden Samsung, Altunkaynak Samsung Of Bayisi ile Oflulara hizmet vermeye başladı.

Samsung Of Bayii Ofluların hizmetinde
banner71

Beyaz Eşya’dan Elektronik Ev aletlerine, Cep Telefonundan Bilgisayara geniş bir yelpazede ürettiği ürünlerle hemen hemen her eve giren Samsung, Altunkaynak Samsung Of Bayisini hizmete açtı.

 

Altunkaynak Plaza ile Vestel ve Mondi markaları ile beyaz eşya ve mobilya sektöründe Of’a hizmet veren Oflu İşadamı Nedim Altunkaynak’ın sahipliğinde hizmet vermeye başlayan Altunkaynak Samsung Of Bayii düzenlenen törenle hizmete açıldı.

 

Atatürk Bulvarı PTT karşısında hizmet vermeye başlayan Samsung Bayii’nin açılış kurdelesini Of Belediye Başkan Vekili Osman Topçuoğlu, Samsung Of Sahibi Nedim Altunkaynak ve Samsung Bölge Sorumluları birlikte yaptı.

 

Açılış törenine Daire Amirleri, Siyasiler, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, Of Esnafı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Of’a yatırım yapmaktan gurur duyduğunu belirten İşletme Sahibi Nedim Altunkaynak; “Beyaz eşyada ve elektronikte dev bir markayı daha Of’umuza getirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Biz Of’a yatırım yapmaktan, Oflulara hizmet etmek etmekten keyif alıyoruz. İnşallah Samsung markamızla da Of halkımıza güzel hizmetler sunacağız” diye konuştu.

 

Yetkili Servis ve Teknik Servislerin de kısa bir sürede hizmete gireceğini ifade eden Altunkaynak; “Beyaz Eşya ve Elektronikte yetkili servis olmazsa olmazdır. Firmamız gerekli çalışmaları yürütüyor. İnşallah en kısa sürede yetkili servisimiz de hizmet vermeye başlayacak” ifadelerini kullandı.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21