banner80

Sami Keleş; Muhtarlık ek iş değil tek iştir

İrfanlı Mahallesi Muhtar Adayı Sami Keleş Of Havadis’e yaptığı açıklamada “muhtarlığı ek iş olarak değil, tek iş olarak” yapacağım dedi.

Sami Keleş; Muhtarlık ek iş değil tek iştir
banner71

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimlerinde İrfanlı Mahallesi Muhtar adayı olan Sami Keleş, Of Havadis’i ziyaret etti.

 

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar’a çalışmaları hakkında bilgiler veren Keleş, “muhtarlık ek iş değil tek iştir” dedi.

 

Keleş açılamasında şu ifadelere yer verdi;

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde “Kaynak İrfanlı” diyerek mahalle halkımıza duyduğumuz güvenle yola çıkıyoruz. Göstereceğiniz teveccühle beş yıllık dönemde ortaya koyacağımız çabayla ne denli güçlü bir irfanlı muhtarlığı olduğunu halkımıza ve yerel yöneticilerime hissettireceğiz.

 

Son yıllarda mahallemizin cehresi değişirken bu değişime ayak uyduracak, halkımızın hayallerinin, beklentilerinin ve ideallerinin temsilcisi olmak için huzurunuzdayım. Sizlerin vereceği güç ve yükleyeceği sorumlulukla alışılmışın dışında mahallemiz için mesai harcayan çözüm odaklı bir anlayışla göreve talibiz.

 

Tutulmayacak sözlere karnımızın tok olduğunu muhtarlığın da bir itibarının olduğunu ve bu itibarın yükseltilerek insanımızın siyasete duyduğu güveni arttırmak öncelikli vaadimizdir.

 

31 Mart’ta yükleyeceğiniz görev ve sorumluluk yetkisiyle zaman kaybetmeden hızlı ve etkili temsiliyet anlayışıyla hedefe yürüyeceğimize inancımız tamdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21