Salih Cora’dan Gazetecilere kutlama

AK Parti Trabzon Milletvekili Avukat Salih Cora, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” vesilesi ile bir açıklama yayınladı.

Salih Cora’dan Gazetecilere kutlama

10 Ocak Gazeteciler Günü vesilesi bir basın sektörüne yönelik düşüncelerini ifade eden Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora açıklamasında şunları dile getirdi:

 

“10 Ocak tarihi, “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak basın mensuplarının sorunlarının dile getirildiği ve aynı zamanda mesleklerinin öneminin vurgulandığı bir gündür.

 

Basın mensuplarımız zor şartlar altında da olsa görevlerini özveriyle yerine getirmeye çalışarak halkımızın bilgilendirilmesinde çok önemli bir rol oynamaktadırlar. Halkın bilinçlenmesi; barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli bir görev üstlenen gazetecilerimizin toplumsal düzenimize yönelik sağladıkları katkı yadsınamaz. Meslek yaşamlarında doğru ve güvenilir haber yapma ilkesi ile hareket eden basın emektarlarımız objektiflik, özel hayata saygı, kişilik haklarına önem verme, tarafsızlık ve adil yayın anlayışı gibi hususlarla hareket ederek toplumumuz ile bizlerin arasında köprü görevini de yerine getirmektedirler.

 

Başta Trabzon'umuzun olmak üzere tüm ülkemizin sosyal, kültürel, ekonomik ve siyasal gelişmelerine gündeme taşıdıkları konularla katkı sağlayan gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor , ebediyete intikal eden gazetecilerimizi de rahmetle anıyorum. Bu vesile ile tüm basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diliyorum.” 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21