Şahmeran Er 4.kez başkan

Of Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şahmeran Er, hafta sonu yapılan kongrede 4.kez başkanlığa seçildi.

Şahmeran Er 4.kez başkan

Of Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığının olağan genel kurulunda mevcut başkan Şahmeran Er 4.kez başkanlığa seçildi.

Of Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapılan kongrede mevcut başkan Şahmeran Er’in yanı sıra Murat Çakır da başkanlık için yarıştı.

Oy kullanımının ardından yapılan oy sayımı sonucunda mevcut başkan Şahmeran Er 195 oyla yeniden başkanlığa seçildi. Murat Çakır ise 43 oy aldı.

Sonuçların açıklanmasının ardından kısa bir teşekkür konuşması yapan Başkan Er; “Şahsımı, yönetim ve denetim kurulu arkadaşlarımı 4. kez layık görerek bu göreve getiren bütün şoför esnafımıza sonsuz minnet ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. 4 yıl boyunca yeniden şoför esnafına hizmet etme şansı veren üyelerimize, dün olduğu gibi bugün de yarın da canımızı dişimize katarak hizmet etmeye devam edeceğiz. Bütün şoför esnafımıza hayırlı işler, kazasız ve belasız bol kazançlar dilerim” ifadelerini kullandı.

Başkan Kara’dan tebrik ziyareti
Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, Of Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanlığı görevine seçilen Şahmeran Er’e tebrik ziyaretinde bulundu.

TESOB Başkanı Metin Kara, kongre salonuna giderek yeniden Of Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanlığı görevine seçilen Şahmeran Er ve yönetim kurulu üyelerine gelecek görev döneminde başarı dileklerini iletti.

Mazbatasını aldı

Kongrede başkanlığa seçilen Şahmeran Er, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Of İlçe Seçim Müdürlüğünden mazbatasını aldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21