banner80

Pepe ve Yılmaz, Bayraktar için Of'ta

Çevre ve Orman eski Bakanı Osman Pepe ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Of’a gelerek Erdoğan Bayraktar’a destek verdi.

Pepe ve Yılmaz, Bayraktar için Of'ta
banner71
Ak Parti Of İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen toplantıya katılan Erdoğan Bayraktar’a Çevre ve Orman eski Bakanı Osman Pepe ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da eşlik etti.
 
Sandık görevlileri ve teşkilat mensuplarının katıldığı toplantıya Ak Parti Of İlçe Başkanı Fazlı Çapoğlu, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Dernekpazarı Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız, İl Genel Meclisi Üyeleri Ahmet Çapoğlu, Halim Kaya ve Dursun Yüksel, Belde Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri Eski Milletvekili Mehmet Çakıroğlu, İşadamları ve partililer katıldı.
 
Yemekte Eski Bakan Pepe, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz ve Bayraktar, birer konuşma yaptı. Bayraktar konuşmasında, “Allah nasip etti de Trabzon’dan aday oldum. 58 gün boyunca Trabzon’un 17 ilçesi ile adete bütünleştik. İnsanın göğsünün kabarası geliyor, sizlerin başını bugüne kadar öne eğdirmedim ve bugünden sonra da eğdirmeyeceğim” dedi.
 
“BAYRAKTAR İLE KARADENİZ BÖLGESİ KAZANACAK”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ise, Samsunluların selamını getirdiğini söyleyerek, “Erdoğan Bayraktar ile Samsun’a 4 bin konut yaptık. Erdoğan bey bana destek oldu ben de kendisine bu yolda güç ve destek olmak için buradayım. Erdoğan Bey’e bir talep ve sorun geldiğinde inanılmaz bir hızda o sorunu çözer ve aynı hızda çözüm getirir. Bu yönünden dolayı da sayın Başbakanımızın hep takdirini kazanmıştır. Erdoğan Bayraktar ile Trabzon ve Karadeniz Bölgesi kazanacaktır” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21