ÖZOF Yöresel Ürünleri Ofluların hizmetine girdi

Türkiye’nin bütün yöresel ürünlerini aynı çatı altında buluşturan ÖZOF Yöresel Ürünler mağazası düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.

ÖZOF Yöresel Ürünleri Ofluların hizmetine girdi

Of yeni bir işletmeye daha ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin her yöresine ait ürünleri ile Of ve Bölge halkına hizmet verecek olan ÖZOF Yöresel Ürünler mağazası, düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.

İşletmeciler Murat Yaşar, Murat Sarı ve Bahattin Ustaosmanoğlu’nun ortaklığında açılan ÖZOF Yöresel Ürünler mağazası, sadece Of ve bölgenin yetiştirdiği yöresel ürünlerini değil, Türkiye’nin her yöresinin yetiştirdiği yöresel ürünleri Of ve Bölge halkının hizmetine sunacak.
 
Doğu Karadeniz Bölgesinde bir ilki başardıklarını belirten İşletme sahiplerinden Bahattin Ustaosmanoğlu, “Yöresel ürünlerimiz sadece bölgemizin yetiştirdiği ürünlerle sınırlı değil. Bölgemizin yöresel ürünleri peynir, tereyağı, bal, fındık ve çay gibi ürünlerin yanı sıra Aydın’ın inciri, Malatya’nın kayısısı, Kayseri’nin pestili, Gümüşhane’nin kuşburnu, egenin zeytini, bakliyatı, günlük taze yumurtası ve günlük piliciyle Tüm Türkiye’nin her yöresinin ürünleriyle müşterilerimize hizmet vereceğiz” diye konuştu.
 
Atatürk Bulvarı PTT karşısında hizmet giren mağazanın açılış törenine Of Kaymakamı Tuncay Sonel, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Of Müftüsü Mehmet Genç, Daire Amirleri, Of Esnafı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Of Kaymakamı Tuncay Sonel ve Of Belediye Başkanı Murat Saral yaptıkları kısa konuşmalarda işletme sahiplerine hayırlı olsun dileklerini iletirken Of Müftüsü Mehmet Genç de yaptığı dua ile işletme sahiplerine helal ve bol kazanç diledi.
 
Açılışta davetlilere yöresel çeşitli yöresel ürünler ikram edilirken, Kaymakam Sonel ve Başkan Saral’ın tercihi sıcak mısır ekmeği ve tereyağı ve yöresel peynirler oldu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALİ
ALİ - 9 yıl Önce

İŞLETMECİ KARDEŞLERİME HAYIRLI, BEREKETLİ KAZANÇLAR DİLERİM.

ALİ GÜMRÜKÇÜ
ALİ GÜMRÜKÇÜ - 9 yıl Önce

İŞLETMECİ KARDEŞLERİME HAYIRLI VE BEREKETLİ KAZANÇLAR DİLERİM.

Abdulsamet
Abdulsamet - 9 yıl Önce

Ofumuza kaliteyi getiren bu kardeşlerimize iş hayatında başarılar dileriz.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21