banner80

Özel Öğrencilerden Milli Eğitim'e Öğretmenler Günü ziyareti

Of Dayıoğlu Rehabilitasyon Merkezi öğretmen ve öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek Müdür Kabahasanoğlu ile Şube Müdürü Süleyman Bedir'in Öğretmenler Gününü kutladılar.

Özel Öğrencilerden Milli Eğitim'e Öğretmenler Günü ziyareti
banner71

Of Özel Dayıoğlu Rehabilitasyon Merkezi öğretmen, idareci ve öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile Özel Öğretimden Sorumlu Şube Müdürü Süleyman Bedir ve müdürlük çalışanlarının Öğretmenler Gününü kutladılar.

 

Yoğun programları arasında kendilerine zaman ayırdığı için Müdür Kabahasanoğlu’na teşekkür eden Dayıoğlu Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Zeynep Hacıkerimoğlu; “Eğitim camiamız adına sizleri bu önemli günde ziyaret ederek Öğretmenler Gününü kutlamak istedik. Yoğun işleriniz arasında bizlere zaman ayırdığınız ve samimi karşılamanız için teşekkür ederiz. Bu vesileyle Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. Daha nice Öğretmenler Günü kutlamanızı diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu; “Böyle güzel ve özel öğrencilerin eğitiminde gösterdiğiniz çaba ve gayreti çok önemli buluyorum. Sizlerin bu yavrularımıza gösterdiğiniz sabır ve ilgi onların hayatlarında çok önemli etkiler yapıyor. Hem onların toplumun birer değerli insanı olmasını sağlıyorsunuz hem de onların kendilerini değerli olduğunu hissettiriyorsunuz. Rabbim çalışmalarınızda sabrınızı ve gayretinizi artırsın. Bizler de sizlerin öğretmenler Gününüzü kutluyor, sağlıklı ve başarılı nice yıllar diliyorum” diye konuştu.

 

Şube Müdürü Süleyman Bedir’i de makamında ziyaret eden Dayıoğlu Rehabilitasyon Merkezi Öğretmen ve öğrencileri kendisine hediye sundular. Müdür Bedir de öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21