banner80

Özak, Zeynep Bilgin’in resmine hayran kaldı

Of Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan Karakalem ve yağlı boya resim sergisini ziyaret eden Ak Parti Trabzon Milletvekili Faruk Nafiz Özak, Kursiyer Zeynep Bilgin’in resmine hayran kaldı.

Özak, Zeynep Bilgin’in resmine hayran kaldı
banner71
Of Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen Karakalem ve Yağlı Boya Resim Kurslarının 7.de tamamlandı.
 
Kursun tamamlanmasının ardından açılan Karakalem ve Yağlı Boya Resim Sergisini ziyaret eden Ak Parti Trabzon Milletvekili Faruk Nafiz Özak, Kursiyer Zeynep Bilgin’in yağlı boya resmine hayran kaldı.
 
Hayatında ilk kez yağlı boya resmi yapan 38 yaşındaki ev hanımı Zeynep Bilgin’in resmini çok beğenen Özak, Halk eğitimle sürekli irtibatta olacağını ziyaretlerinin ve desteklerinin artacağını, ayrıca Zeynep Bilgin’le de özel olarak ilgileneceğini onda geleceğin dünyanın bir numarası olacak yetenek olduğunu düşündüğünü söyledi.
 
Bilgin tarafından profesyonel ebatlarda (70x100) yapılan resim Trabzon’un yetiştirdiği Devlet Hizmet Madalyalı Ressam Abid Güner tarafından da beğenildi. Ressam Güner, Zeynep Bilgin’e kurs verecek.
 
Of Halk Eğitim Müdür Vekili İbrahim Ayaloğlu, Kurs Öğretmeni Hacı Terzi ile birlikte bir yıldır düzenlemekte oldukları “Kara Kalem ve Yağlı Boya Resim Kursları”nın 8.sinin kayıtlarının devam ettiğini belirterek “Kurslarımız büyük ilgi görüyor. Her yaştan, her meslekten vatandaşlarımız kursumuza ilgi gösteriyor. Çok başarılı kursiyerlerimiz var. Kursiyerlerimizin başarıları, ilgileri ve yetenekleri bizleri bazen çok şaşırtıyor ve mutlu ediyor” dedi.
 
Kurs Öğretmeni Hacı Terzi kurslarının haftanın her günü gece 24.00’e kadar devam ettiğini ve herkese uygun şekilde eğitim verebildiklerini ifade etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
türkan şendoğan
türkan şendoğan - 10 yıl Önce

tebrikler ablacım cok güzel olmuş allah yolunu acık etsin

ABDULKADİR
ABDULKADİR - 10 yıl Önce

tek kelime ile süper olmuş eline sağlık ...

ahmet saral
ahmet saral - 10 yıl Önce

Gercekden tebrik ederim gördüğümde şaşırdım harika olmuş ellerine sağlık

MURAT KÜÇÜKİBRAHİMOĞLU
MURAT KÜÇÜKİBRAHİMOĞLU - 10 yıl Önce

Ofumuzun değerli ressamı cemil şişman, halk eğitime verdiği yağlı boya kursuyla herkesin beğenisini toplamıştır.Kendisini tebrik ediyorum,emek veren,üreten,çabalayan kişileri,küstürmekle,anmamakla,sanatı bir yere getiremeyiz.Emeğine sağlık üstad cemil şişman.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21