Ömer Döngeloğlu’nun Of programına yoğun katılım

Of Belediyesi tarafından düzenlenen ve İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu Hocanın katıldığı “Sevgililer Sevgilisi Peygamber Efendimiz” programına yoğun ilgi gösteren Oflular, salona sığmadı.

Ömer Döngeloğlu’nun Of programına yoğun katılım
Of Belediyesi tarafından düzenlenen aylık etkinlikler dizisinin 3.sü yapıldı. Şubat Ayının Mevlid Kandili ve Sevgililer Gününü içermesi nedeniyle “Sevgililer Sevgilisini Anma” adıyla düzenlenen Konferansa TV Programcısı ve İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu Hoca katıldı.
 
Of Belediyesi Sahil Tesisleri gün Batımı Düğün Salonu’nda düzenlenen programa katılımın oldukça yüksek olması nedeniyle çok sayıda konuk 3 saatlik programı ayakta takip etti.
 
Of Kaymakamı Tuncay Sonel, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Of Belediye Başkan Yardımcısı Tahir Hacıahmetoğlu, Of Müftüsü Mehmet Genç, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Adem Gündüz, Daire Amirleri, Din Görevlileri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
İmam Hatip Mehmet Türkyılmaz’ın sunuculuğunu yaptığı programın açılış konuşmasını Of Belediye Başkanı Murat Saral yaptı. Sözlerine “Kutsal Şehrin, Kutsal insanları” diyerek başlayan Saral, yoğun katılım nedeniyle ayakta kalan konuklardan özür diledi. Her ay bir etkinlik sözü verdiklerini hatırlatan Başkan Saral, “bu ilgi ve katılımınız bizleri duygulandırdı. Bizlerin heyecanını arttırıyor. İnşallah bu programlarımız devam edecek. Katılımınız için sizlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
 
Başkan Saral’ın konuşmasının ardından Ömer Döngeloğlu Hoca sahne aldı. “Bir Hıristiyan Papaz olan Aziz Valentine’nin öldürülmesinin ardından kutlanmaya başlanan Sevgiler Gününün, Sevgiler Sevgilisi Hazreti Peygamberin anılacağı bir geceye dönüşmesini yapsa yapsa bir Oflu yapardı. İşte Of Belediye Başkanı Murat Saral kardeşim bunu yaptı” dedi.
 
Programda Peygamber Efendimizin hayatından örnekler vererek konuklara mesajlar veren Döngeloğlu, esprili anlatımlarıyla zaman zaman güldürürken zaman zaman da Peygamberimizin yaşadığı zorlukları anlatarak duygulandırdı.
 
Of Kaymakamı Tuncay Sonel ve Of Belediye Başkanı Murat Saral tarafından Of Yapımı Kâbe Maketi hediye edilen Döngeloğlu, Programın sonunda kitaplarını imzaladı.
 
Programın ardından Başkan Saral tarafından Ömer Döngeloğlu ve konuklara yemek ikramı yapıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
HIZIR GÜNDOĞDU
HIZIR GÜNDOĞDU - 9 yıl Önce

Böylesine güzel nezih ruhumuzun ihtiyacı olan proğrama kimlerin emeği ve desteği geçmişse bir oflu olarak teşekkürlerimi sunarım.ve bu tip organizasyonlarda gençlik kuruluşlarını da görmeyi arzu ediyoruz...saygılarımla

enes maksudoğlu
enes maksudoğlu - 9 yıl Önce

programı düzenleyen başkanımıza ve tüm katılanlara canı günülden teşekkürlerri sunarım

ahmet bulut
ahmet bulut - 9 yıl Önce

of belediye başkanıma ömer döngel hocama programa katılan herkese emeği geçenlere allah razı olsun son yılların en güzel gecesiydi devamını bekleriz inşallah saol başkanım

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21