Olta balıkçıları Arsin’de bir araya geldi

Trabzon ve çevre illerinde hobi olarak olta balıkçılığı yapan ve sosyal medyada kurdukları grup ile tanışan vatandaşlar anlamlı bir organizasyona imza attı.

Olta balıkçıları Arsin’de bir araya geldi

Trabzon ve çevre illerde olta balıkçılığı hobisi bulunan ve Facebook’ta kurdukları grup ile iletişim sağlayan Trabzon Olta Balıkçıları Grubu Üyeleri bir araya gelerek birliktelik adına önemli bir organizasyona imza attı.

 

Arsin sahilinde balık ekmek organizasyonu düzenleyen grup üyeleri aynı zamanda yüz yüze görüşerek tanışma ve sohbet etme imkanı buldu.

 

Grubun kurucularından Ümit Yıldırım’ın düzenlediği organizasyonda balık ekmek partisi de verildi. Balık ekmek yiyen ve çay içerek sohbet eden grup üyeleri arasına çeşitli organizasyonlar da düzenlendi.

 

Lider Av Bayii’nin sponsorluğunda düzenlenen organizasyona katılan üyelere çeşitli hediyeler verildi. AK Parti Arsin Belediye Başkan Adayı Muhammet Sait Gürsoy da organizasyon alanını ziyaret ederek katılımcılar ile bir araya geldi. Gürsoy burada yaptığı konuşmasında bu tarz organizasyonların insanlar adasındaki iletişime ve bağların güçlenmesine katkı sağlayacağını belirtti.

 

Organizasyona katılan olta balıkçıları ile tek tek yakından ilgilenen grubun kurucularından Ümit Yaşar Yıldırım bütün katılımcılara destek verenlere ve düzenledikleri organizasyona iştirak ettikleri için teşekkür etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21