banner80

Öğretmenlerden Kaymakam Arslan’a 24 Kasım ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, bir gurup öğretmenle birlikte Kaymakam Arslan’ı ziyaret ederek, kendisine çiçek takdim ettiler.

Öğretmenlerden Kaymakam Arslan’a 24 Kasım ziyareti
banner71

24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, beraberindeki öğretmenlerle Of Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret etti.

 

24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla yapılacak etkinlikler hakkında kendisine bilgiler veren Müdür Kabahasanoğlu, öğretmenlerle birlikte Kaymakam Arslan’a çiçek takdim ettiler.

 

Hepimizin gönlünde her daim yer bulan, her zaman sevip saydığımız kıymetli öğretmenlerimizin bu güzel ve anlamlı gününü hep birlikte kutlamanın heyecanı içerisinde olduğunu belirten Kaymakam Arslan; “Öğretmenlerimize hak ettikleri değeri vermek hepimizin tarihi ve milli bir vazifesidir. Çünkü biz bir merhamet medeniyetinin, ‘ilim Çin’de de olsa gidip alınması’ gerektiğine inanan, bir harf öğretene vefasını kulu-kölesi olacak kadar mana yükleyen bir ilim, irfan ve hikmet medeniyetinin mensuplarıyız. Bu bilinçle hareket ederek sevgili öğretmenlerimizin bu kutsal görevlerini rahatlıkla yerine getirmelerini sağlamak; sorunsuz ve güzel bir eğitim-öğretim ortamı hazırlamak için imkânlar dâhilinde çaba sarf etmekteyiz. Bu amaçla yeni okul yapımları, okul onarımları ve okul için donatım malzemeleri ile daha iyiye ve daha güzele ulaşma çalışmalarımız devam etmektedir Vatan ve millet sevgisinin bayraktarı olan fedakâr ve cefakâr öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21