Öğretmen Lisesi öğretmenleri yemekte buluştu

Of Anadolu Öğretmen Lisesi Okul Aile Birliği, okulun idareci ve öğretmeleri ile tanışma yemeğinde bir araya geldi.

Öğretmen Lisesi öğretmenleri yemekte buluştu
banner71

Of’un önemli eğitim kurumlarından bir olan Of Anadolu Öğretmen Lisesi, 2013-2014 eğitim-öğretim yılına yenilenen kadrosuyla merhaba dedi.

 

Önceki yıl eğitim-öğretime başlayan ve ağırlıklı olarak geçici görevlerle görevlendirilen öğretmenlerle eğitim veren okula bu yıl yapılan atamalarla öğretmen kadrosu tamamlandı.

 

Okul Aile Birliği yöneticileri de yeni atanan öğretmenlerin okul yönetimi ve okul aile birliği ile tanışması amacıyla Uzungöl’de bir akşam yemeği düzenlediler.

 

Okul Müdürü, Aile Birliği Yöneticileri ve Öğretmenlerin katıldığı yemekte konuşan Okul Aile Birliği Başkanı Kibar Yılmaz; “Okulumuza yeni atanan öğretmenlerimize aramıza hoş geldiniz diyorum. Hep birlikte inşallah başarılı hizmetler vereceğiz. Aile Birliği olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Okul Aile Birliği Başkanı Yılmaz’a teşekkür eden Okul Müdürü Yusuf Tanrıöver; “Sevgili başkanımız bizlerin burada toplanmamıza vesile olarak kaynaşmamıza yardımcı oldu. Okulumuza yeni atanan öğretmenlerimiz okulumuza hoş geldiler. Sizlerle daha da güçlendik birlik ve beraberlik içinde ülkemizin geleceği olan öğrencilerimize artık daha güzel hizmetler vereceğiz. Sizlerin gayretleri ve öğrencilerimizin başarılarıyla inşallah bu yıl okulumuzu daha da başarılı hale getireceğiz. Başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Yemeğin ardından Uzungöl’de doğa yürüyüşü yapan öğretmenler çay molasının ardından evlerine döndüler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 8 yıl Önce

2013-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN.EĞİTİMCİLERE VE ÖĞRENCİLERE DE BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21