Of’un en büyük marketi Ay-Mar açıldı

Ay-Mar Marketler zincirinin 14.şubesi Of’un İrfanlı Mahallesi’nde hizmete açıldı.

Of’un en büyük marketi Ay-Mar açıldı
HABERİN GALERİSİ
Of Ay Mar Açılış

Of Ay Mar Açılış

Trabzon genelinde 13 şubesi ile Gıda sektöründe hizmet veren Ay-Mar, 14.şubesini Of’ta açtı.
 
İrfanlı Mahallesi Fatih Caddesi üzerinde hizmet verecek olan mağazanın açılış törenine Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Temsilcileri, Of Esnafı ve vatandaşlar katıldı.
 
Of’un Erenköy Küyü Nüfusuna kayıtlı Mustafa Ayyıldız ve Sefer Ayyıldız kardeşlerin aile şirketi olan Ay-Mar, 2 bin metrekare taban alanı ile Of’un En Büyük Marketi olma özelliği taşıyor.
 
Of halkına kaliteli ve ucuz gıda sunmak için 14. mağazalarını Of’ta açtıklarını belirten Genel Müdür Sefer Ayyıldız, “Mağazalarımızda uyguladığımız kaliteli mal, uygun fiyat ve bol seçenek imkanlarımızı hemşerilerimize de sunmak istedik. 14.mağazamızı Of’ta açmak nasip oldu. 14.mağaza onuruna 14 gün boyunca halkımıza indirimli satışlar sunacağız” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaşar ÇAKIR
Yaşar ÇAKIR - 8 yıl Önce

Komşu köyümüz insanlarının ilçemize yapmış oldukları yatırımlarından dolayı Ayyıldız kardeşleri tebrik ediyor,marketin Of halkına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

Yaşar ÇAKIR
CUMDER Başkanı

yılmaz çan
yılmaz çan - 8 yıl Önce

Üstte inşaat devam ederken altta dev market işyeri açma ruhsatını veren belediyenin olası bir kazada sorumluluğunu merak ediyorum.

mustafa saral
mustafa saral - 8 yıl Önce

yılmaz çan her şeyi merak etme arsa daire satman bak

Bora AKYÜZLÜ
Bora AKYÜZLÜ - 8 yıl Önce

Kilpa'nın Sağına, Soluna, Karşısına Market Açanlar Ya Kapattı Ya Taşındı (Ulusoy Çarşı, Bim, Şok, Of Mar) Umarım Akıbeti Aynı Olmaz ..

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21